Autor Téma: Youtube - shockwave player  (Přečteno 4253 krát)

Venda

  • Host
Youtube - shockwave player
« kdy: 26. 02. 2011, 13:43:45 »
Používal jsem Google chrom. Před 2 dny po zapnutí Youtube a jakéhokoliv klipu se objevil smutný smajlíka a upozornění, že nefunguje plug-in shockwave flash, či tak něco. Přeinstaloval jsem Google Chrome, všechny Adobe věci, a stále nic. Vždy se povedlo spustit jeden klip na youtubu přes explorer. Smázl jsem tedy Google chrom, znova přeinstaloval Adobe věci a výsledek je nula. Má někdo kus rady? Spíš pište polopaticky. Díky

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Ondřej Špulák

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 106
Re: Youtube - shockwave player
« Odpověď #1 kdy: 27. 02. 2011, 19:03:20 »
Dobrý den,
podobné potíže s Flash playerem nejsou ojedinělé. Může se jednat o chybu v určité verzi Flash playeru či prohlížeče. Pokud používáte některou ze starších verzí Google Chrome, pak bych vám doporučil jeho aktualizaci na nejnovější variantu. Stejně tak instalujte nejnovější verzi Flash Playeru. K chybě však může dojít například i v případě automatické aktualizace. Pokud nepomohlo přeinstalování Flash Playeru a Google Chrome, pak můžete ještě zkusit vrátit systém do stavu před tím, než přestala videa na YouTube fungovat. Slouží k tomu nástroj Obnovení systému. Ten naleznete v nabídce Start – všechny programy – příslušenství – systémové nástroje. Zde vyberte některý z bodů obnovení, který byl vytvořen ještě před kolapsem Flash playeru. Systém by měl být následně obnoven do funkčního stavu.

Obnovení systému nemá žádný vliv na dokumenty a ostatní soubory, které jste vytvořili či změnili. Změny se ovšem dotknou aplikací nainstalovaných po zvoleném datu. Pokud jste tedy např. instaloval nějaký program, nebude již funkční. Je dobré mít toto na paměti.

Kromě obnovení systému do předchozího stavu by mohlo pomoci také odinstalování Flash Playeru a jeho následné nainstalování bez spuštění webového prohlížeče mezi oběma kroky reinstalace. Zkuste také prověřit počítač na přítomnost spyware některým ze specializovaných nástrojů (http://www.slunecnice.cz/sprava-a-zabezpeceni-pocitace/antiviry-a-antispyware/odstraneni-spyware/). Spyware by totiž taktéž mohl být příčinou možných problémů.