Autor Téma: Zajímavý problém s wifi  (Přečteno 5331 krát)

jery

  • Host
Zajímavý problém s wifi
« kdy: 07. 12. 2010, 08:05:01 »
Dobrý den,

zakoupil jsem si Netbook a chtěl jsem si ho připojit k domácí síti pomoci wifi. Načež netbook našel síť, načetl IP, ale během desetiny sekundy se odpojil, znovu načetl IP a znovu se odpojil, po několik a pokusech, pak nasal u sítě "Nepřipojeno".
Zajímavé je, že ke stejné síti se připojuji běžně jinými notebooky, a zmíněný netbook také byl úspěšně připojen k jiným wifinám. Nevíte, kde by mohl být zakopaný pes?
Pravděpodobně ho router vykopává ze sítě, ale proč? Žádné restrikce na něm nejsou nastavené (MAC adresa apod.) a proč ten netbook se na jiné sítě připojí a proč router ostatní počítače přijme?

Díky za odpovědi.


Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


FARKRAJ

  • Host
Re: Zajímavý problém s wifi
« Odpověď #1 kdy: 07. 12. 2010, 08:53:27 »
zapni diagnostiku pripojeni a tam ti to presne napise co zpusobuje tvuj problem s pripojenim
 muze to delat i brana firewal je potreba zkontrolovat zdali neblokuje pripojeni a kdyztak toto pripojeni povolit

napis jestli si problem vyresilW


solco

  • Host
Re: Zajímavý problém s wifi
« Odpověď #2 kdy: 07. 12. 2010, 12:01:50 »
Dobrý deň,
mal som rovnaký problém ale musel som deaktivovať firewall AVG na notebooku. a už to funguje normálne, len neviem či je to správne.
Ďakujem.


BobR

  • Host
Re: Zajímavý problém s wifi
« Odpověď #3 kdy: 08. 12. 2010, 18:24:35 »
Je několik možností.
Danou síť nastavit ručně jako novou síť.
Nebo ji dát mezi upřednostnované sítě a Centru síťových spojení nastavit jako domácí síť.


koptul

  • Host
Re: Zajímavý problém s wifi
« Odpověď #4 kdy: 06. 03. 2011, 12:13:36 »
Zdravim,ja mam podobny problem. Len mne sa vobec ani nepripaja...? Mam Notebook: Fujitsu Siemens Computer- Amilo Pa 1538/1539 a Widows XP Home. Ovladac mam dobry,lebo v minulosti mi to islo. Uz som aj Windows preinstaloval-a nic. Nezabezpecena siet T-Com -mi ukazuje skoro vzdy plny signal. Ukaze mi chybu-Nemoze sa pripojit na uprednostenu siet-ale tak dajako...? Prosim poradte niekto-Dakujem

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0