Autor Téma: zasekává se PC  (Přečteno 12830 krát)

Karel

  • Host
zasekává se PC
« kdy: 18. 04. 2011, 10:21:04 »
Nevíte někdo radu na vyřešení problému zasekávání (zamrzání) kurzoru? Stává se někdy, že se na sekundu až třeba 10 zasekne PC, nelze nic dělat a po chvilce se sám zase rozjede a celé se to nepravidelně opakuje. Většinou pomůže vypnutí/zap. PC. Po určité době, kterou nelze vysledovat, se problém opakuje. Děkuji za odpovědi.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Mirek

  • Host
Re: zasekává se PC
« Odpověď #1 kdy: 18. 04. 2011, 19:30:59 »
Ahoj, zkus se kouknout, jestli ve chvíli zaseknutí začne svítit kontrolka HDD. Pokud ano, může to být nějaký bordel, co ti jede na pozadí, pak by mohl pomoct ADAWARE, nebo SPYBOT, nebo nějaký jiný čistící program. Zkus nastartovat v nouzovém režimu a chvíli dělat nějakou běžnou činnost. Pokud se problém neobjeví, je to tím bordelem, nebo nějakým konfliktem s něčím, co jsi tam nedávno nainstaloval. V úplně nejhorším případě se může jednat o závadu disku. A jednou mi podobnou neplechu dělala grafika. Nepřeinstalovával jsi nedávno ovladače? :(


Mila

  • Host
Re: zasekává se PC
« Odpověď #2 kdy: 19. 04. 2011, 20:29:27 »
Ahoj, jednou jsem měl taky tento problém a dělal to špatně fungující ventilátor chlazení na grafické kartě za pokus to stojí se na něj mrknout, ;)


Petr

  • Host
Re: zasekává se PC
« Odpověď #3 kdy: 20. 04. 2011, 00:18:25 »
Jako první bych vyčistil vnitřek PC od prachu. Teploty jsi měřil při zátěži?
Pak bych projel PC programem SuperAntiSpyware  v nouzovém režimu.


Petr

  • Host
Re: zasekává se PC
« Odpověď #4 kdy: 20. 04. 2011, 10:10:20 »
Možná by mohl pomoci i ccleaner.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


nalkirk

  • Host
Re: zasekává se PC
« Odpověď #5 kdy: 24. 04. 2011, 21:26:43 »
Petr ma poravdu. taky jsem to mel a chladic byl vevnitr totalne ucpany. po vycisteni od prachu a pouziti CCleaner facha na jednicku.