Autor Téma: přeinstalování počítače  (Přečteno 12338 krát)

mafianka.gr

  • Host
přeinstalování počítače
« kdy: 31. 01. 2011, 12:23:59 »
Hledám šikulu,který by mi pomohl přeinstalovat comp na dálku,najde se?Jsem v koncích,počítač mám totálně death...děkuju

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


petr

  • Host
Re: přeinstalování počítače
« Odpověď #1 kdy: 31. 01. 2011, 14:11:22 »
Když nejsi schopná ani napsat co máš za OS tak těžko radit. Máš notebook nebo stolní PC? Nabootuješ CD/DVD z OS budeš postupovat dle pokynu a pak nainstaluješ ovladače pokud je nemáš tak si je stáhneš z webových stránek výrobce desky, grafické karty atd.
Pokud máš notebook a k tomu recovery CD nebo skrytou partitionu tak postupuj dle návodu k notebooku.
Víc informací, pokud si to nikdy nedělala tak si někoho na to pozvi a koukej mu přes rameno jak se to dělá.


aswer

  • Host
Re: přeinstalování počítače
« Odpověď #2 kdy: 05. 02. 2011, 12:25:20 »
Na dálku?!?Opravdu velmi složité.....Reinstalace systemu není zas tak složitá,jedno jaký je,ale lepší je požádat někoho kdo se aspoň trochu vyzná a může být fyzicky u tvého totálně death PC.Šikulů je hodně a věřím,že i v tvém okolí.


NEJDETO.CZ

  • Host
Re: přeinstalování počítače
« Odpověď #3 kdy: 05. 02. 2011, 15:35:09 »
A co třeba přímo online servis tady na slunečnici ?? Ty to dělají také


Martin

  • Host
Re: přeinstalování počítače
« Odpověď #4 kdy: 06. 02. 2011, 15:34:35 »
1/ Plný souhlas s aswer i petr.

2/ Podrobný návod k instalaci Windows XP je zde. Ostatní operační systémy se instalují obdobně.

Autor to ale popisuje i s odstraněním diskového oddílu a jeho znovuvytvořením a naformátováním a to opravdu NENÍ potřeba a přijdeš tím o všechna data. Přitom dokumenty, písničky, filmy atd. mohou reinstalaci systému přežít bez úhony. Před "čistou instalaci" je postačující smazat adresáře Windows a Program Files. Nejsnadněji lze provést po nabootování počítače např. z Hiren's Boot CD pomocí některého souborového manažeru.

Naopak autor nijak neřeší, že třeba nemáš CD s ovladači k základní desce. Ty lze pohodlně odzálohovat ze stávajícího systému pomocí programu Driver Genius.

3/ Nebo zkus ten online servis, ale dáš za to 50,- Kč za registrační SMS plus 599,- Kč je sazba za přeinstalaci PC bez zálohy dat (999,- Kč přeinstalace se zálohou dat).

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0