Autor Téma: VIR!  (Přečteno 19222 krát)

Hanzus

  • Host
VIR!
« kdy: 09. 01. 2011, 18:38:39 »
Pri stahovani aplikace TV 2.2 mi avast nahlasil spyware,nejaky WIN32 virus,tak pozor

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Martin

  • Host
Re: VIR!
« Odpověď #1 kdy: 09. 01. 2011, 22:05:54 »
Pri stahovani aplikace TV 2.2 mi avast nahlasil spyware,nejaky WIN32 virus,tak pozor

V programu se NENALÉZÁ žádný virus, ale potencionálně nechtěná aplikace. Znamená to jen a pouze to, že se s tímto programem bude instalátor pokoušet nainstalovat reklamní software. Stačí vypnout štíty Avastu a odškrtnout zaškrtávací políčko eBay... před ukončením instalace. Tím nedojde k instalaci reklamního software. A pak zase štíty zapnout. Verze na Slunečnici je ale stejně zastaralá a již nefunkční, na webu autorů je dostupná novější verze a v ní už i jiný reklamní software, který Avastu nevadí, ale stejně ho neinstaluj.

Jinak ten program stojí za starou bačkoru. Z českých TV stanic nabízí JEN ÓČKO !!!
Doporučuji buďto Kukej 2.1 nebo AnyTV, ale stahovat opět poslední verzi ze stránek výrobce. I když ani jeden z těchto mně úplně neuspokojuje (omezený počet stanic a část z nich ještě nefunkčních). Pokud někdo zná lepší program na sledování televize z internetu, tak prosím o tip.

Děkuji. Martin