Autor Téma: Čeština  (Přečteno 4453 krát)

Václavíček Jiří

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
Čeština
« kdy: 28. 11. 2010, 14:34:42 »
U programu IObit Toolbox 1.1 je podporovaným jazykem i čeština, ale po stažení je vše v angličtině. Poradí mě někdo, kde dělám chybu. Děkuji

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jozef

  • Host
Re: Čeština
« Odpověď #1 kdy: 28. 11. 2010, 22:23:57 »
settings-Language-Current Language-České, ale nie všetko je v češtine


Jiri Vaclavicek

  • Host
Re: Čeština
« Odpověď #2 kdy: 29. 11. 2010, 09:31:07 »
Vůbec nerozumím tomu co píšeš, jsem senior amatér a potřeboval bych poradit, jak tento program (IObit Toolbox 1.1) stahnout v češtině, prý to jde. Děkuji.


Jozko

  • Host
Re: Čeština
« Odpověď #3 kdy: 29. 11. 2010, 15:23:38 »
Stiahni si to ešte raz na stránke http://www.slunecnice.cz/sw/iobit-toolbox/stahnout/. Otvor zip a potom otvor Toolbox.exe. Keď to otvoriš hneť sa ti zobrazi mala tabulka. Tam kde je Current Language je tam English klikni na to a daj Čestinu. Ja som to skusil a mne to išlo a som mal v českoom jazyku.  :)
Napiš či sa podarilo.
 8) 8)
 :) ;)


Jiri Vaclavicek

  • Host
Re: Čeština
« Odpověď #4 kdy: 29. 11. 2010, 17:11:27 »
IObit Toolbar jsem si stahnul a postupoval jsem podle tvé rady. Po otevření language se objeví Czech.ing., Englisch, French, German a Chinese, ale ani jedno nedokáže můj počítač otevřít ani pomocí webové služby. Takže mám program, ale v angličtině, kterou neumím. Přesto děkuji za ochotu poradit. Díky.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Gregor

  • Host
Re: Čeština
« Odpověď #5 kdy: 30. 11. 2010, 10:43:37 »
Takže na češtinu takto:
1.
stiahnuť IObit Toolbox - to zanmená, že si niekde do počítača uložíte jeden jediný súbor. Mal by sa volať iobit_toolbox.zip

2. Tento súbor treba dekomprimovať, to znamená rozbaliť ho. Napr. vo Windows XP stačí na tomto súbote urobiť dvoklik, čm sa "otvorí" a všetko čo vidite treba prekopírovať do nejakého priečinku na disku. Z toho iobit_toolbox.zip (už ho nebudete potrebovať, ale odložte si ho niekam) vznikne priečinok LOGO, priečinok TOOLS a dva súbory jeden s názvom readme.txt (kde je popis v angličtine), to nás nebude teraz zaujímať a druhý súbor s názvom Toolbox.exe

3. Skontrolujte teda, či z jedného súboru, ktorý ste si stiahli (názov je iobit_toolbox.zip) naozaj vznikli dva súbory readme.txt a Toolbox.exe a ešte dva priečinky LOGO a TOOLS. Ak nie, tak stiahnutý súbor iobit_toolbox.zip nebol dobre dekomprimovaný a postup opakujte od bodu č.2 (prípadne na dekomprimáciu môžete použiť aj iný externý program - ak ho nemáte treba stiahnuť z internetu)

4. Aj sa vám teda podarilo súbor iobit_toolbox.zip dekomprimovať a máte z neho dva priečinky a dva súbory popísané vyššie, dvojklikom na súbore Toolbox.exe tento súbor (to je ten program) spustite. Otvorí sa okno (zatiaľ v angličtine), kde od vás bude chcieť nejaké informácie. Prvá je "Select an image...", druhá je "Edit title..." a tretia, tá vás bude zaujímať je "Curent language". Tam máte zatiaľ English. Je potrebné kliknúť na malú šipku (taký opačný trojuholníček) a z otvorenej ponuky vybrať poslednú možnosť a to je Čeština. Následne ešte kliknúť na tlačítko OK a všetko sa prepne do češtiny.

5. Ak už máte však program spustený a stále to máte v angličtine, kliknite celkom hore v otvorenom okne na tlačítko SETINGS (je celkom hore v prvom riadku okna programu Toolbox). Otvorí sa tá istá ponuka ako pri prvom štarte, kde to zasa od vás bude chcieť tie tri informácie, čo som popísal v bode č.4 a teda tá tretia je "Curent language", kde teda vyššie opísaným spôsobom zmeníte jazyk na český.

Verím že sa vám to podarí.
Podľa mňa robíte chybu v tom, že po stiahnuťí daného programu (jeden súbor) ho hneď otvoríte a spúšťate a neurobíte dekompresiu, teda aby vám z jedného suboru vznikli dva subory a dva priečinky. Program súšťajte už z dekomprimovaných (rozbalených) súborov a nie z otvoreného ZIP súboru, ktorý ste si stiahli.