Autor Téma: Softvare pro rodopis - s funkcí ztráty předků  (Přečteno 4019 krát)

Michala

  • Host
Softvare pro rodopis - s funkcí ztráty předků
« kdy: 15. 11. 2010, 11:04:26 »
Dobrý den,
sháním softvare pro genealogii jež by měl možnost ztráty předků (bratranec si vezme sestřenici a jejich prarodiče jsou v databázy vedeny jen jednou ale jsou propojení). Zatím pracuji s programy jež tuto funkci nemají, ale je to velice nepřímemné (Ancastry rodokmen, MyHeritage,...).

Předem děkuji za každý návrh

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Ales

  • Host
Re: Softvare pro rodopis - s funkcí ztráty předků
« Odpověď #1 kdy: 15. 11. 2010, 20:31:53 »
ja jsem si to navrhnul sam v excelu....je to dobre, pokud chcete stromove zobrazeni s mene udaji. pro rozsahlejsi informace o jednotlivcich to asi nejlepsi reseni nebude


Michala

  • Host
Re: Softvare pro rodopis - s funkcí ztráty předků
« Odpověď #2 kdy: 16. 11. 2010, 16:02:52 »
Ano, exel stačil pokud jsem potřebovala pouze stromové zobrazení se jménem a datem narození a úmrtí. Také jsem jím prošla. Tato možnost je však dobrá jen při malém počtu osob a jen při stromovém zobrazení. Já ale hledám spíše program s možnostmi ukládání fotografií, dokumentů, záznamech o matrikách,... prostě profesionální (poloprofesionální) program. Především mi jde o funkci ztráty předků. Děkuji za nápad.   


JAS

  • Host
Re: Softvare pro rodopis - s funkcí ztráty předků
« Odpověď #3 kdy: 16. 11. 2010, 23:55:45 »
Zkuste tento program, to o čem píšete umí, ale nevím co myslíte tou "funkcí ztráta předků",
ta v evidennčním programu není a ani nemůže být.
http://paf.webz.cz/stahuj.htm


Michala

  • Host
Re: Softvare pro rodopis - s funkcí ztráty předků
« Odpověď #4 kdy: 20. 11. 2010, 19:42:32 »
děkuji za nápad, program i češtinu k němu již stahuji. jakmile jej vyzkouším tak sem napíši jak jsem s ním spokojená. díky

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0