Autor Téma: problém se zvukem  (Přečteno 14230 krát)

Jana

  • Host
problém se zvukem
« kdy: 03. 11. 2010, 20:29:10 »
Prosim kdo mi poradi,nejde mi zvuk ikona je skrtla a kdyz na ni najedu tak mi to pise:(NENI NAINSTALOVANE ZADNE VYSTUPNI ZVUKOVE ZARIZENI. a já nevím jak to popřípadně přeinstalovat muzete odpovědět na muj email Posnarova.Jana@email.cz moc děkuji

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


BobR

  • Host
Re: problém se zvukem
« Odpověď #1 kdy: 08. 12. 2010, 18:34:30 »
Problém se týká čeho?
Zvuk u Skype nebo zvukového zařízení v PC?
V tom je velký rozdíl.


lenny

  • Host
Re: problém se zvukem
« Odpověď #2 kdy: 09. 12. 2010, 10:59:05 »
jednoduchy problem, jednoduche reseni, nainstaluj si ovladace pro svoji zvukovou kartu a je to  ;)

tezko radit vic do podrobna kdys si neposkytla vic informaci. nejjednodussi je si najit oroginal CD s ovladaci, v dnesni dobe integrovanych zvukovek predpokladam, ze tyhle ovladace najdes na CD pro zakladni desku (Motherboard drivers)


IVETA HOREJSKOVÁ

  • Host
Re: problém se zvukem
« Odpověď #3 kdy: 26. 01. 2011, 13:53:04 »
HEZKÝ DEN PROSÍM O POMOC :-[ KDYZ CHCI POUŽÍT SKYPE TAK TEN DRUHÝ MNĚ NESLIŠÍ,JINAK JA HO SLYŠÍM,HUDBU NEVÍM SI S TÍM RADY. MŮŽETE PSÁT MAILY NA ivetka.a.a.123@email.cz DĚKUJI MOC VŠEM KTEŘÍ MI POMOHOU IVETA


jiri

  • Host
Re: problém se zvukem
« Odpověď #4 kdy: 27. 01. 2011, 15:58:54 »
možná se ptám blbě, ale máš zapnutý mikrofon, slyšíš se v repráku, nebo sluchátkách když mluvíš? poklikej na ikonku repráku v pravo dole tan se to dá ovládat.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


radek

  • Host
Re: problém se zvukem
« Odpověď #5 kdy: 29. 01. 2011, 21:11:30 »
mel jsem  stejný  problem  rekl bych ze  chybí jen ovladač  u me to vyřesil:)  zkuste si nainstalovat  tedy asi nejprve stahnou SLIMDRIVERS ---http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/optimalizace_systemu/slimdrivers/?g[hledano]=slimdrivers%201.0.4010.768&g[oz]=1.0.4010.768  ---  to je program  co  najde  vsechny chybějicí ovladace v PC po te  jednotlive ovladace co tento program najde  nechte nainstalovat  pak se PC restartuje a problém by mel byt vyřesen :) hodne stesi :)


monza

  • Host
Re: problém se zvukem
« Odpověď #6 kdy: 30. 01. 2011, 02:26:56 »
Otevřít "Skype"  ťuknout na "nástroje"  v nástrojích ťuknout na "nastavení"  v nastavení ťuknout na "zvuková zařízení"---nastavit. Zkontrolovat u  mikrofonu,reproduktoru,zvonění správnost nastavení. \\\\\\\zjistíte po stisku malých černých šipek u jednotlivých položek.Jsem si téměř jist,že zde je problém:


IVETA HOREJSKOVÁ

  • Host
Re: problém se zvukem
« Odpověď #7 kdy: 03. 02. 2011, 16:08:21 »
Děkuji moc :-*


MONZA

  • Host
Re: problém se zvukem
« Odpověď #8 kdy: 04. 02. 2011, 02:37:42 »
Možná jste mohla ve zkratce říci jestli rada  problém vyřešila
pro druhé se stejným problémem. MONZA


Jizzwa

  • Host
Re: problém se zvukem
« Odpověď #9 kdy: 04. 02. 2011, 13:43:42 »
Zdravim. mám podobný problém jenže nerozumim tomu co se stalo:
Přeinstaloval jsem si Win Xp na Win 7 a zničeho nic mi přestaly hrát sluchátka.. Jenže
ve windowsu v ovládání hlasitosti je vše v pořádku. I mikrofon normálně reaguje jen neslyšim vůbec nic. mám integrovanou zvukovku ale ne original ovladače k ní. Stejně si ale myslim že ovladačema to není když to reaguje. Budu rád za radu. Dík


Lukáš

  • Host
Re: problém se zvukem
« Odpověď #10 kdy: 03. 08. 2011, 16:04:29 »
Ahoj , potřeboval bych radu/pomoc.
Pri puštení pc mi začne v sluchádkách šuštet (připomína mi to prouvan) Všechno mám nainštalovaný .. a delá mi to i na druhých . Je možné že je poblem se zvukovou kartou?


pacho

  • Host
Re: problém se zvukem
« Odpověď #11 kdy: 08. 08. 2011, 22:26:31 »
skús toto

http://www.driver-soft.com/

ostatné ku tomu sa nedá nie sme na warez...