Autor Téma: spouštění starších her v OS Win 7  (Přečteno 93173 krát)

petr

  • Host
Re: spouštění starších her v OS Win 7
« Odpověď #15 kdy: 10. 05. 2011, 15:27:04 »
ahoj lidi mužu vás poprosit oradu ??? já jsem dostal notebook win 7 v hodnotě cca 14 tisíc měl sem před tímto notebookem pc s win xp a tam my normálně fungovaly hry např 4story nebo F.E.A.R. combat a bez problemu to šlo a tosem tam měl myslím 1 jádrový procesor a ještě k tomu pokaženy tady na tom notebooku mám dvou jádrový procesor a tyto hry my to nechce rozjet ..tak se vás ptám co stím jestliy si musím dostahovat nějaky programy nebo něco napište my prosím co mám dělat a nebo co mm stahovat děkuji na stokrát ...... když budete tak hodní skuste to poslat na email :   nej.hry@email.cz protože nevím jestli tento chat eště najdu děkuji s pozdravem petr  :-\

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Vagabond

  • Host
Re: spouštění starších her v OS Win 7
« Odpověď #16 kdy: 10. 05. 2011, 21:57:01 »
tam hraje roli vic okolnosti....
jakou verzi mas 32 nebo 64bit
a taky jestli Home Pro atd...
existuje XP mod ktery najdes na podpore microsoftu, ktery ti vlastne vytvori virtualni system v systemu a z casti muze pomoct ale predpokladam ze uz tam mas 64bit system a tam moc sanci neni, je totiz spousta programu ktere jsou primo pro sedmicky ale ruzne verze pro 32 a 64bit system.... asi to bude chtit hledat nove verze her .


monza

  • Host
Re: spouštění starších her v OS Win 7
« Odpověď #17 kdy: 11. 05. 2011, 16:34:42 »
Na NB  za 14 000 s žádným velkým hraním nepočítej.Nemluvě o grafice,která v této ceně NB,je nainstalovaná.


monza

  • Host
Re: spouštění starších her v OS Win 7
« Odpověď #18 kdy: 11. 05. 2011, 16:37:30 »
Odpovědí od "Vagabond" se nezabývej.Neskutečný blábol!!


Vagabond

  • Host
Re: spouštění starších her v OS Win 7
« Odpověď #19 kdy: 11. 05. 2011, 19:31:06 »
Odpovědí od "Vagabond" se nezabývej.Neskutečný blábol!!
za 14. uz se prodavaji NB se solo grafickou kartou.... samozrejme to neni na spickove 3D hry ale zaklady to zvlada.... blaboly misto rad tu pises ty :D

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


monza

  • Host
Re: spouštění starších her v OS Win 7
« Odpověď #20 kdy: 11. 05. 2011, 20:27:26 »
Pro "Vagabund"
Tak mu nějaký takový navrhni žvanile!


petr

  • Host
Re: spouštění starších her v OS Win 7
« Odpověď #21 kdy: 13. 05. 2011, 20:55:03 »
hele eště jedna věc jestli není zbytečný kupovat ten win 7 jestliže ten notebook stál 8tisíc a je to typ hp625 64 bitový  je to win 7 home premium nějaké dílčí skore procesor 5.1 pamět 5.5 grafika 3.6 herní grafika 4.5 pevný disk 5.5 je to hodnocení na stupnici od 1.0 až 7.9 je tu napsáno že  by tu měli fungovat hry i aplikace to je myslím vše moc vám děkuji za odpověd prosím na email nej.hry@email.cz


petr

  • Host
Re: spouštění starších her v OS Win 7
« Odpověď #22 kdy: 13. 05. 2011, 22:11:27 »
stímhle tě fakt nechápu já ti to vysvětlím ještě podrobněji ok ... mám notebook na tom nb jsem si stáhl hry fear combat 4story metin 2 a ty nefungují i přestože sem to stahoval 3 krát znova pak jsem ještě se registroval na darkorbit a dobyvatel to jsem přihlásíš a seš na hlavnií straně a tam je začít hrát to zmáčknu a to začne načítat jak to načte tak se tam objeví nelze se připojit nebo chiba nebo prostě něco pak jsem si stahoval GTA san andreas nešlo spustit a psalo my to že to chce stahnout soubor ten a pak ten apod. tak jsem se postahoval a šlo my a to je jediná hra hterá jde .... atakže třeba ten fear combat jsem spustil zadal cd klíč (těch sem skoušel zadávat desítky) a vždy sem pak dal vyhledat servry abych se mohl na nějaky připojit abych samozřejmě mohl hrát ježe to nic nevyhledalo .... to samy 4 story spustil jsem napsal jsem id a heslo dal jsem připojit a nic se nedělo jako by se to seklo a zase nic dokonce u metin 2 my to začalo načítat než jse to spustilo a v pulce načítaní se to seklo a vyskočil my eror ... já si myslím že tu nemám doynstalovaný nějaky program ..... a tak by to mohlo byt tím že mámejeden drát internetu rozdvojeny a připojení na muj nb a vedle na pc je připojeny na routr ale na ttom pc normálně tyto všechny hry jdou takže nevím jestli by to mohlo být tímto jestli my tady nechibí fakt něco doinstalovaný nebo je to tím win 7 home premium tak teda fakt nevím.... jo a eště skoušel sem stáhnout skipe a to samí registrace nešla tak sem se zaregistroval vedle na pc skošel sem se na nb přihlásit jak sem se zaregistroval čekal sem 10 min pořád tam bylo napsáno připojování ale nepřihlásilo se to ...jestli tady nefunguje ani skype tak sem si vybral fakt dobrý nb ...protože já jsem myslel když sem ho kupoval jooo dobrý má 2 jádrový procesor grafickou kartu intel 4200(to už si přesně nepamatuju jak jse jmenovala ta grafická karta) a že tam je win7 to jsem si myslel že to je good ta 7 ale asik jsem se mílil hele fakt jestli my stímto neporadíš tak to skusím toto samí dát na net a jestli ani tam neporadí tak ten nb mužu rovnou hodit do popelnice protože když už my tu pomalu nefungují ani internetové hry kde ani grafiku myslím nepotřebuješ tak to je fakt nanic ....a to bylo v operačním sistému napsany že to spustí aplikace i normální hry tak my prosímtě skus poraadit díky


Honz

  • Host
Re: spouštění starších her v OS Win 7
« Odpověď #23 kdy: 14. 05. 2011, 01:32:41 »
až na tu hlavu jsi zdravej co


petr

  • Host
Re: spouštění starších her v OS Win 7
« Odpověď #24 kdy: 14. 05. 2011, 05:32:04 »
a to jako proč


Ivet

  • Host
Re: spouštění starších her v OS Win 7
« Odpověď #25 kdy: 17. 07. 2011, 16:44:18 »
ja si ted nedavno koupila notebook a vse ok hry vsechny mi tam lezou upe v klidu programy taky jako skype mi taky jde su zatim spokojena mam windows 7 home premium 64bit a v klidu ... mam fajn opravara ze mi to tram nastavil v pocitaci nekde na ramce a ze diky tomu my pujdou spustit starsi hry a programy takze pohoda ...


Radovan

  • Host
Re:spouštění starších her v OS Win 7
« Odpověď #26 kdy: 17. 01. 2013, 21:31:27 »
Zdravím, prosím o radu - mám hru PC XR xpand rally a nejde mě spustit píše to ochranný systém- chyba aplikace-
Mám Windows 7 ultimate 64mb.
dozvěděl jsem se že hra má ochranu Starforce.
Tady píše kolega že pomůže crack. Šlo by kdyby mě poradil- kde ho stáhnout- jinak hra je nanic.
Mockrát děkuju
Radovan


kallell

  • Host
Re:spouštění starších her v OS Win 7
« Odpověď #27 kdy: 20. 01. 2013, 19:23:41 »
Ahoj,tak pokud to má ochranu "starforce 3" tak to vzdej!!Tu jsem neprolomil ani já! ;) Jinak -crack-zadej do vyhledávače.Písnul bych ti odkazy ale smázli by mě! :( A abych uspokojil rádoby "rypáky"-tak si máš prý koupit origošku! ;D ;D ;D