Autor Téma: Problém se zvukem  (Přečteno 4353 krát)

McDan

  • Host
Problém se zvukem
« kdy: 18. 10. 2010, 17:15:28 »
Trochu jsem se pohyboval v nastavení zvuku Windows 7 a Team Speak 3 když v tom mi odešel zvuk z repráků. Nic moc jsem neměnil, případně to co jsem změnil, tak jsem ihned vrátil do původního stavu. Jenomže najednou prostě nešel zvuk. Po chvilce ani ve sluchátkách a potom ani mikrofon. Když jsem dal Vrátit původní nastavení, tak po restartu se mi zvuk vrátil, ale v reprácích pořád nešel, což nejde doteď. Ovladače mám Realtek, nejnovější (reinstaloval jsem), zvuková karta je integrovaná v základní desce GA-P55A-UD4 (rev. 1.0).
Nastavený mám všechno jako jsem měl dřív. Zkoušel jsem prohodit repráky a sluchátka, v tom případě zvuk šel z repráků, ale ze sluchátek zase nejde. Takže chyba bude asi v jedné zdířce a nebo ve více. Zrovna mám repráky v černé a nejdou, když je dám do šedé tak taky nejdou. Jedině v zelené. Dřív to šlo jako hodinky :( No snad mi neodešla částečně základovka.

Díky za rady

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


McDan

  • Host
Re: Problém se zvukem
« Odpověď #1 kdy: 18. 10. 2010, 18:19:50 »
Fixed.


Vadim

  • Host
Re: Problém se zvukem
« Odpověď #2 kdy: 19. 10. 2010, 07:30:27 »
Podobny problem jsem mel u ntb Compaq s Win7 a ovladacem IDT audio, ale reseni bude asi podobne... ovladac by mel mit vlastni rozhrani pro nastaveni a tam to bude chtit si pohrat s vychozimi zarizenimi a najit tu spravnou konfiguraci.