Autor Téma: Místo naprosto všech programů se mě otevirá Win media center  (Přečteno 10017 krát)

Jaroslav Dudek

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 41
Opravdu velký problém. Nejprve se mě místo všech programů otevíral adobe reader a po jeho odinstalováni / v servisu a nejde dát zpět , po nainstalování opět všude adobe /se mě zase všude otevirá Win media center a ten nemohu odinstalovat, chce to nějaký TrustedInstaller . Nemohu otevřít ani "příslušenství" abych se mohl vrátit k nějakému datu, či TotalCm. Mám pocit, že budu asi muset nechat PC přeinstalovat a to se zblázním. Mám Win7/64. Je nějaká naděje? Díky Jarda.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Martin

  • Host
Re: Místo naprosto všech programů se mě otevirá Win media center
« Odpověď #1 kdy: 06. 02. 2011, 12:21:06 »
Ahoj Jardo, s velkou pravděpodobností jsi po nějakém virovém útoku. Na dálku to nejde pořádně diagnostikovat. Určitě není řešením problému odinstalace Adobe.

Zkus obnovení systému do předchozího stavu :

1/ Zaveď systém z instalačního CD Windows 7
2/ Stiskni Další a Opravit tento počítač
3/ Zvol obnovení systému a vyber vhodný bod

Dále proveď antivirovou kontrolu po zavedení systému z bootovatelného AVG Rescue CD.

A pak dej vědět, jak jsi dopadl.




Jarda

  • Host
Re: Místo naprosto všech programů se mě otevirá Win media center
« Odpověď #2 kdy: 06. 02. 2011, 14:57:41 »
Zkus forum viry.cz.


Jarda Dudek

  • Host
Re: Místo naprosto všech programů se mě otevirá Win media center
« Odpověď #3 kdy: 06. 02. 2011, 22:30:08 »
Díky, udělal jsem to přes disketu, jak radil Martin a je to celé O.K.. Ještě jednou dík.


Filip

  • Host
Re: Místo naprosto všech programů se mě otevirá Win media center
« Odpověď #4 kdy: 12. 02. 2011, 11:26:04 »
Ahoj mně to taky dělalo na win7/64   tak sem zavedl systém z instalačního DVD a přeinstaloval jinak to nejde ani vrátit jak to někdo popisoval kdyby něco tak napiš OK Filip176@seznam.cz               

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Martin

  • Host
Re: Místo naprosto všech programů se mě otevirá Win media center
« Odpověď #5 kdy: 12. 02. 2011, 14:00:56 »
Pro Filip :

Jsi BLB nebo jen neumíš číst ?

Jinak bys asi nereagoval na týden starý vyřešený problém. A netvrdil bludy, že to nejde vrátit, jak jsem Jardovi radil.

Vždyť ještě tentýž den Jarda děkoval, že to tímto způsobem opravil a je vše OK !!!