Autor Téma: nejde zvuk z PC  (Přečteno 147541 krát)

DAVID

  • Host
Re: nejde zvuk z PC
« Odpověď #15 kdy: 28. 01. 2011, 16:41:08 »
ahoj. Mám problém s PC nejde mi zvuk ale program přehrává hudbu. Nainstaloval jsem znovu windows a pořád nic. Zvukovka je integrovaná takže ji nemůžu odpojit a znova nainstalovat. Mám program realtek HD originál k PC. V tomto programu mi neukazuje zapojení repro do 5.1 ale jen digitál a ten je vypojen. Už nevím jak dál. Díky za rady LUKY
ja sam nevim co stim mam tkai my to nejde potrebuju jenom god a mam vshenco spakti tak jak se mel potrebuju jenom klic k tomuto Driver Fetch gdo to najde muze si spatki dat to co mel a jelsi ma te zajem napiste na dejvid.150@seznam.cz muzu vam neak pomoc !!

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Marta

  • Host
Re: nejde zvuk z PC
« Odpověď #16 kdy: 15. 05. 2011, 13:20:33 »
[Nejde mi zvuk u PC, pouze do sluchátek.


gabina

  • Host
Re: nejde zvuk z PC
« Odpověď #17 kdy: 04. 06. 2011, 11:10:27 »
Dobry den .Chcem sa spytat vobec mi nejde zvuk v pc ani pri spustani vsetko som vyskusala aj kable prehodila a neviem co este ale mi vypise ze pracuje spravne tak neviem kde mam hladat chybu a mam program windows vista.poradte mi niekto ani skype nic proste nejde


Martin

  • Host
Re: nejde zvuk z PC
« Odpověď #18 kdy: 04. 06. 2011, 12:07:51 »
Ahoj, pokud to píše, že vše pracuje správně, tak už nejmíň dvakrát jsem viděl, že to byla jenom ztlumená nebo hodně stažená hlasitost na ikonce reproduktoru v pravém dolním rohu obrazovky.


gabina

  • Host
Re: nejde zvuk z PC
« Odpověď #19 kdy: 04. 06. 2011, 15:01:27 »
No ja to mam vse na plno ale nejde ale dostala sem se na spravce zarizeni a tam mam zlutej vykricnik ze neni nainstalovany softvre ovladacu multimedialni video adapter .nevim jestli to ma neco  z tym spolecne.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Martin

  • Host
Re: nejde zvuk z PC
« Odpověď #20 kdy: 04. 06. 2011, 15:42:36 »
Ten žlutý vykřičník s tím skoro najisto souvisí !

Musíš přeinstalovat ovladače ke zvukové kartě. Měla bys je mít na CD k základní desce, případně lze určitě najít na stránkách výrobce a stáhnout z netu.

Nepíšeš žádné podrobnosti o svém hardware ani o tom, co předcházelo ztrátě zvuku. Instalovalas nové programy ? Nemělas virový útok ? Těžko víc na dálku radit.

Druhá varianta opravy by mohla být obnovení systému do předchozího stavu, ale jen pokud je "ztráta" zvuku relativně čerstvá (tj. max. několik málo dnů). Nemusí na 100% pomoci, záleží na tom, co se přesně těm Vistám stalo. Přijdeš také o všechen nově nainstalovaný software (od zvoleného bodu obnovení). Všechna vlastní data budou zachována (dokumenty, filmy, písničky, ...).
Provedeš takto :
Start->Všechny programy->Příslušenství->Systémové nástroje->Obnovení systému
Zvolíš obnovit počítač do předchozího stavu a vybereš co nejnovější bod obnovení, o kterém najisto víš, že zvuk ještě fungoval.

Nakonec dej zprávu, jak jsi dopadla.


monza

  • Host
Re: nejde zvuk z PC
« Odpověď #21 kdy: 09. 06. 2011, 18:13:06 »
Pro-Gabina   postup:

    Pokud je vedle ovladače zvuku zobrazena ikona reproduktoru, je ovladač nainstalován. Pokud je vedle ovladače zvuku uveden žlutý otazník, ovladač chybí nebo se nenačte.

Přejděte k metodě 6, znovu načtěte aktuální ovladač zvuku a proveďte zvukovou zkoušku.
Zpět nahoru
Metoda 6: Znovunačtení aktuálního ovladače zvuku
Pokud jste v metodě 5 zjistili, že ovladač zvuku nebyl nainstalován nebo byl nainstalován, ale nefunguje, zkuste jej znovu načíst. Postupujte takto:

    Klepněte na tlačítko Start
    Tlačítko Start
    , do pole Zahájit hledání zadejte text Správce zařízení a stiskněte klávesu ENTER.
    V dialogovém okně Správce zařízení rozbalte větev Řadiče zvuku, videa a her.
    Vyhledejte zvukové zařízení, které máte v počítači.
    Klepněte pravým tlačítkem na toto zařízení a potom klepněte na příkaz Vlastnosti.
    Klikněte na kartu Ovladač a potom klikněte na tlačítko Odinstalovat.
    Zkontrolujte, zda není zaškrtnuté políčko Odstranit software ovladače tohoto zařízení, a pak klepněte na tlačítko OK.
    V dialogovém okně Správce zařízení klepněte na nabídku Akce a pak klepněte na příkaz Vyhledat změny hardwaru.

    Může se zobrazit zpráva, že hardwarové zařízení se instaluje a že odinstalované zvukové zařízení je uvedeno ve Správci zařízení.
    Zavřete dialogové okno Správce zařízení.


Patrik

  • Host
Re: nejde zvuk z PC
« Odpověď #22 kdy: 13. 06. 2011, 13:49:13 »
Mám ten samej problém...Taky jsem si na instaloval sp 3 a nejde zvuk?? :'( :-[ 8) :o ;D


Martin

  • Host
Re: nejde zvuk z PC
« Odpověď #23 kdy: 13. 06. 2011, 14:49:12 »
Instalace service packu NEMÁ vliv na nainstalované ovladače hardware a nedělá problém.

V příspěvku od "franto" (mimochodem tři čtvrtě roku starém) se píše, že instaloval celé WXP SP3 a ne jen service pack do stávajících Win. Tak se mu pak asi něco nezadařilo, na jeho dotaz tehdy nikdo nereagoval.

SP3 pro WXP tu máme už přes tři roky (duben 2008) a podpora WXP SP2 ze strany Microsoftu skončila už před rokem (přesně 13.7.2010). Trochu se mi zdá, že jsi s instalací SP3 zaspal.

Zkontroluj nainstalované ovladače zvuku :
- klávesa Start a současně Pause/Break vyvolá vlastnosti systému (nebo pravým tlačítkem myši na Tento počítač a Vlastnosti)
- záložka Hardware, tlačítko Správce zařízení
- všechny položky musí být "sbalené", pokud je něco rozbalené, tak to ukazuje na chybějící nebo nefunkční ovladač (případně je zařízení záměrně zakázáno)
- z CD k základní desce přeinstalovat chybějící a chybné ovladače nebo je najít na webu výrobce
- nebo z kontextového menu vybrat "Aktualizovat ovladač" a povolit připojení k webu Microsoft Update
- restartovat PC a opakovat kontrolu Správce zařízení

Pak dej vědět, jestli pomohlo a kde byla závada.


Radka

  • Host
Re: nejde zvuk z PC
« Odpověď #24 kdy: 22. 06. 2011, 16:21:02 »
Dobrý den potřebuji poradit nechtěně jsem si vymazala zvuk na nooteboku a ted nevím jak to vrátit prý si mám stáhnou program ale nevím jaký a co potom až to stahnu co dělat potřebuju to vysvětlit díky moc Radka


Dušan Kováčik

  • Host
Re: nejde zvuk z PC
« Odpověď #25 kdy: 22. 06. 2011, 17:19:57 »
Pokud máš Win Vista jako já tak zkus toto: Start > Všechny programy > Příslušenství > Systémové nástroje > Obnovení systému. A vyber datum kdy ti ještě zvuk fungoval  POZOR: VYMAŽE NEBO VRÁTÍ VŠECHNY APLIKACE KETRÉ TAM V DANÉM DATU BYLI NEBO NEBYLI, S DOKUMENTY TI TO NIC NEUDĚLÁ.


Radka

  • Host
Re: nejde zvuk z PC
« Odpověď #26 kdy: 22. 06. 2011, 17:37:37 »
Jenom že mě to ukazuje pouze dnešní datum


Dušan Kováčik

  • Host
Re: nejde zvuk z PC
« Odpověď #27 kdy: 22. 06. 2011, 18:39:32 »
V tom případě bych nainstaloval ovladače zvukové karty


Radka

  • Host
Re: nejde zvuk z PC
« Odpověď #28 kdy: 22. 06. 2011, 18:48:38 »
a to jak?


Radka

  • Host
Re: nejde zvuk z PC
« Odpověď #29 kdy: 22. 06. 2011, 18:50:16 »
A taky bych potřebovala to napsat tak rozumně