Autor Téma: Problém s aktualizacemi Microsoft Security Essentials  (Přečteno 4894 krát)

Jozko

  • Host
Problém s aktualizacemi Microsoft Security Essentials
« kdy: 23. 08. 2010, 09:44:00 »
Chci se zeptat proč se mi neaktualizují automatický aktualizace v programu Microsoft Security Essentials, ale musím ručně.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


r.kopca

  • Host
Re: Problém s aktualizacemi Microsoft Security Essentials
« Odpověď #1 kdy: 23. 08. 2010, 21:21:37 »
asi to nemas povolene v nastaveniach, alebo sa akutualizju neskor ako aj mne,m mne sa kazdy  druhy den , ale to bola verzia 1.0 , neviem ako je to teraz pozri nastavenie


Ladislav Simůnek

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
Re: Problém s aktualizacemi Microsoft Security Essentials
« Odpověď #2 kdy: 24. 08. 2010, 02:54:45 »
Automatické aktualizace probíhají opravdu asi tak 1× denně, jedinou možností je občasné manuelní spuštění. Podivná je i spolupráce s Win Update (Vista), kdy je možné dle historie aktualizací nainstalovat tutéž 2× (1× MS SE + 1× Win Update při současném manuelním spuštění obou). V nápovědě jsou též nějaké nesmysly, když jsem se jimi řídil, podařilo se mi odinstalovat službu a zůstalo mi pouze GUI. (Ještě, že máme Obnovení systému.) Snad alespoň funguje antimalwareová ochrana tak, jak uvádějí nezávislé testy, to je nejdůležitější. Má to své mouchy jako celé Win a každý sw. Uvidíme, co přinese avizovaná další verze.


Jozko

  • Host
Re: Problém s aktualizacemi Microsoft Security Essentials
« Odpověď #3 kdy: 24. 08. 2010, 08:21:53 »
I, když mi Windows Update vyhledá aktualizace tak jejich musím označit a až tak se mi instalují aktualizace


r.kopca

  • Host
Re: Problém s aktualizacemi Microsoft Security Essentials
« Odpověď #4 kdy: 24. 08. 2010, 10:40:09 »
ja tvrdim ze mne sa aktualizoval 1x za 2 dni, ak ho 2 dni neaktualizuj a potom sa pozri do GUI aku ma verziu databazi, a ked to nic neurobi tak skus preinstalovat progrčam , a vycisti po nom registre a bordel  co po nom ostane

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0