Autor Téma: Problem s odinstalováním  (Přečteno 8954 krát)

kollerkadena

  • Host
Problem s odinstalováním
« kdy: 11. 04. 2010, 08:11:10 »
Kdo poradí? Nainstalovala som si už dávno nexus rádio a teraz nejde odinstalovat a pri startu nabíhá stále upgrade a v nabídce programov je stále?? Prostě klasickým spusobem nejde resetnut s compu..Co s tím?? Děkuji za radu.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


coooornel

  • Host
Re: Problem s odinstalováním
« Odpověď #1 kdy: 11. 04. 2010, 16:34:34 »
Ja bych zacal tim ze bych ho zakazal ve spravci spousteni . Pouzivam program Glary Utilities pro, tam je jak spravce spousteni tak spravce odinstalatoru ktery i vymaze pekne program z registru  :)


Honza

  • Host
Re: Problem s odinstalováním
« Odpověď #2 kdy: 12. 04. 2010, 11:09:56 »
Kdo poradí? Nainstalovala som si už dávno nexus rádio a teraz nejde odinstalovat a pri startu nabíhá stále upgrade a v nabídce programov je stále?? Prostě klasickým spusobem nejde resetnut s compu..Co s tím?? Děkuji za radu.
stahněte si CCleaner ze slunečnice a v položce START - deaktivovat a nebo Nástroje -odinstalovat přeju úspěch .


Maria

  • Host
Re: Problem s odinstalováním
« Odpověď #3 kdy: 14. 06. 2010, 15:38:58 »
Poradil by mi niekto,ako odinstalovat antivir Eset Nod 32,ked ho nemam  v sekcii odinstalovanie a nainstalovanie programov.Dakujem za radu.


r.kopca

  • Host
Re: Problem s odinstalováním
« Odpověď #4 kdy: 16. 06. 2010, 15:42:33 »
radikalne  ;) , ak nejde beznou cestou tak ho vypni a vymaz natvrdo s program files , potom vycisti po nom registre v dakom programe napriklad ten ccleaner, na 90% budes mat od vsetkych jeho sucasti pokoj

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Martin Kos

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 40
Re: Problem s odinstalováním
« Odpověď #5 kdy: 17. 06. 2010, 09:32:58 »
Skus program revo uninstallerhttp://www.slunecnice.cz/sw/revo-uninstaller/ ten je na podobné věci nejlepší a nemusíš už čistit systemový registr


Tomáš

  • Host
Re: Problem s odinstalováním
« Odpověď #6 kdy: 21. 06. 2010, 18:17:53 »
Ahoj, já na vyčištění systémového registru používám cccleaner. Jsem s ním docela spokojen, špatný program to není.


Problém s procesorem

  • Host
Re: Problem s odinstalováním
« Odpověď #7 kdy: 01. 07. 2010, 10:56:16 »
Poradil by mi niekto,ako odinstalovat antivir Eset Nod 32,ked ho nemam  v sekcii odinstalovanie a nainstalovanie programov.Dakujem za radu.

JJ, zkus Revo Uninstaller, používám ho i já, pokud tam Eset nebude, tak ho zkus znovu nainstalovat/přeinstalovat, restartovat PC a už by tam někde měl být odinstalátor.


karinka

  • Host
Re: Problem s odinstalováním
« Odpověď #8 kdy: 21. 08. 2010, 15:40:43 »
SKUS TOTO JÁ STÍM SMAŽU VŠE CO NEJDE NORMÁLNĚ   http://download.chip.eu/cz/Unlocker_145536.html