Autor Téma: SKYPE  (Přečteno 25562 krát)

skret

  • Host
SKYPE
« kdy: 03. 08. 2010, 13:16:33 »
problem a to takovy ze pracoval moc dobre delsi dobu  a najednou my startuje do kupy OS v nastaveni sem odskrtl nechci aby se spoustel  s ostatnimy programy pri staru pc po restatu se rozhodl ze v tom bude pkracovat nevim co snim udelat aby se prestal spoustet pri startu pc diky za radu :-\ :-\

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


DanTen.cz

  • Host
Re: SKYPE
« Odpověď #1 kdy: 03. 08. 2010, 19:52:22 »
Pokud jsi odškrtl možnost spouštět po stratu a stále se spouští, tak vyzkoušej jednu z těchto možností.:
a) ve složce START >> Všechny programy >> Po spuštění - nesmí být zástupce SKYPE
b) spustit regedit a přejít do větve HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run - najít a odstranit SKYPE
c) spustit regedit a přejít do větve HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run - najít a odstranit SKYPE

Všechny tyto úkony prováděj s oprávněním správce a restratuj PC.


Vojt

  • Host
Skype+kamera
« Odpověď #2 kdy: 03. 08. 2010, 21:30:31 »
Dobrý den,
mám potíže s webcamerou a Skype. Mám na notebooku ASUS s Win XP jakousi webcameru, ale ona zobrazuje obráceně (vzhůru nohama). Ve Skype se dá leccos nastavit, dokonce i to, jak webcamera bude obraz vnímat. Sice tam je položka "nastavení webcamery", dále "ovládání fotoaparátu" a pak ono kýžené "přetočení"... Problém je ten, že tyto všecky položky jsou "šedé", tj. nedá se na ně kliknout, hýbat s nimi... Prosím, nevíte, kde je problém? Zkoušel jsem si stáhnout ovladač na webcameru ze stránek ASUS, ale v tom prográmku na ovládání webcamery je úplně stejný problém... Help!


skret

  • Host
Re: SKYPE
« Odpověď #3 kdy: 03. 08. 2010, 22:09:29 »
Pokud jsi odškrtl možnost spouštět po stratu a stále se spouští, tak vyzkoušej jednu z těchto možností.:
a) ve složce START >> Všechny programy >> Po spuštění - nesmí být zástupce SKYPE
b) spustit regedit a přejít do větve HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run - najít a odstranit SKYPE
c) spustit regedit a přejít do větve HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run - najít a odstranit SKYPE

Všechny tyto úkony prováděj s oprávněním správce a restratuj PC.
..............po recene kontrole a napovede sem dosel na slozku po spusteni a skayp tam nemam co ted


DanTen.cz

  • Host
Re: SKYPE
« Odpověď #4 kdy: 04. 08. 2010, 07:26:53 »
A v registrech taky není ?
Umíš vyexportovat klíče registru ?
Jaký máš OS ?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


DanTen.cz

  • Host
Re: SKYPE
« Odpověď #5 kdy: 04. 08. 2010, 08:05:06 »
Otevři si okno CMD a napiš nebo nakopíruj následující dva řádky:
regedit.exe /e C:\user.reg "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run"
Exit


Přejdi do C:\ a najdi user.reg soubor. Otevři jej v poznámkovém bloku a změň následující:
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
"Skype"=-

Ulož a poklepej na soubor user.reg. Klíč v registru se upraví a neměl by se Skype již spouštět po startu.

Pokud budeš mít nějaké najasnosti, kontaktuj mne na Skype. Nick je stejný jako tady.


DanTen.cz

  • Host
Re: Skype+kamera
« Odpověď #6 kdy: 04. 08. 2010, 08:27:28 »
Asus má tyto problémy běžně. Napiš prosím jaký ovladač (verzi + numero) jsi stáhl, název kamery, popř. napiš plný název notebooku.
Takhle se nedá nic řešit.


Vojt

  • Host
Re: SKYPE
« Odpověď #7 kdy: 05. 08. 2010, 13:33:10 »
Tak: stáhl jsem si ovladač Camera_D-MAX_XP 711719001... notebook je to K50IN. O kameře jsem právě nic nezjistil, ani ve faktuře není specifikován typ/značka webcamery, což je divný...


DanTen.cz

  • Host
Re: SKYPE
« Odpověď #8 kdy: 05. 08. 2010, 17:39:02 »
Zrovna včera jsem poradil na stahuj.cz tento prográmek:
ManyCam Virtual Webcam 2.4.63
Tento program by měl tvoje problémy vyřešit. Dá se tím ovládat webka jak jen chceš.


Vojt

  • Host
Re: SKYPE
« Odpověď #9 kdy: 05. 08. 2010, 21:00:24 »
Díky, šikovná věc to je. Ale: všechno mi tam funguje (obrátit obraz a tak), ale pokud se podívám přes Skype, jak to "vidí", tak je to furt stejný...
Ještě si s tím zkusím pohrát... ale nevím.


Vojt

  • Host
Re: SKYPE
« Odpověď #10 kdy: 05. 08. 2010, 21:05:25 »
Zrovna včera jsem poradil na stahuj.cz tento prográmek:
ManyCam Virtual Webcam 2.4.63
Tento program by měl tvoje problémy vyřešit. Dá se tím ovládat webka jak jen chceš.
To by asi chtělo nějak propojit ten program se Skype. Jenom nevím, jak. Nenašel jsem to...


DanTen.cz

  • Host
Re: SKYPE
« Odpověď #11 kdy: 06. 08. 2010, 07:54:18 »
Teď jsem ten program otestoval a otáčení ve Skype videu funguje.
Udělám obrázkovou nápovědu a najdeš jí na mém webu.
DanTen.cz
Bude hotová dnes tak kolem 11:00 hodiny.
Doufám, že to bude pro všechny srozumitelné.


Vojt

  • Host
Re: SKYPE
« Odpověď #12 kdy: 06. 08. 2010, 20:43:34 »
Už mi to funguje, stačilo vybrat v nastavení Skype tu správnou webcameru... Díky!


DanTen.cz

  • Host
Re: SKYPE
« Odpověď #13 kdy: 06. 08. 2010, 22:12:39 »
To jsem rád.  ;D
Doufám, že nápověda na webu byla dostačující.


Ivan

  • Host
Re: SKYPE
« Odpověď #14 kdy: 06. 08. 2010, 23:45:43 »
vyskusal som to aj ja,funguje,prosim iba ako tam dostat CZ:vo Vasom navode to mate. Dakujem-mam uz 60 r.a skusenosti zbieram