Autor Téma: CCleaner  (Přečteno 6461 krát)

Jozko

  • Host
CCleaner
« kdy: 28. 07. 2010, 09:18:54 »
Proč když spustím program Ccleaner požaduje program potřebuje k pokračování vaše povolení. Nelze to vypnout. Chci se ještě zeptat, zda je Ccleaner dobrý.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


r.kopca

  • Host
Re: CCleaner
« Odpověď #1 kdy: 28. 07. 2010, 10:51:43 »
ano je super, a v nastavenia ide vypnut niektore upozornenia


patr

  • Host
Re: CCleaner
« Odpověď #2 kdy: 28. 07. 2010, 17:01:53 »
Takoví kurvítka nepoužívat! Tyhle programy mají oblibě mazat i věci co by neměl a to se tě může projevit tak že tě třeba za tři měsíce nebo za rok nepůjde nainstalovat nějaká aktualizace atd. Snad historii a temp ve složce Windows dokážeš smazat sám. Nic jiného mazat nemusíš, kdo ty řekne že se mají promazávat registry tak mu nevěř to je jen pár kilobajtu až MB a to na chod systému nemá vliv. Nepoužívat žádní čistítka a optimalizéry pokud nechceš rozesrat systém i když ten Cclener patří mezi ty nejmíň škodlivější.
Že se tě zrychlí PC to si jenom sugeruješ, jednou sem napsal jeden čisticí program nic nedělal akorát po 30s napsal že ''počítač byl vyčištěn a optimalizován''. Dal jsem asi 35 lidem a každej  říkal jak mu to zrychlilo počítač. Taky jsem si založil na jednom free hostingu stránku kde byl ten program ke stažení a během měsíce tam lidi napsali přeš 200 komentářů jak my děkují že jim to zrychlilo PC. Tak ty čistítka a optimalizéry jsou kurvítka a placeba.


fredy

  • Host
Re: CCleaner
« Odpověď #3 kdy: 28. 07. 2010, 18:37:44 »
Ja tiež použivam CCleaner,tak poraď ake kurvitko použivaš ty,keď sa tak chváliš z 200 komentármi čo ti ďakuju.Týmto komentarom si mu nepomohol.


patr

  • Host
Re: CCleaner
« Odpověď #4 kdy: 28. 07. 2010, 19:03:41 »
Ale pomohl odrazuji ho aby tihle programy používal. Přečti si ten komentář pořádně. Já nepoužívám žádní programy na čistění, historii a temp si umím smazat sám a nepotřebuji žádní kurvítko u kterého nevýš co maze.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


DanTen.cz

  • Host
Re: CCleaner
« Odpověď #5 kdy: 28. 07. 2010, 19:53:53 »


r.kopca

  • Host
Re: CCleaner
« Odpověď #6 kdy: 29. 07. 2010, 00:27:05 »
ziadne blbe kur.... to neni, a nemas vobec pravdum niekdo neviem ani kde je temp adresar tak pusti program ako advanced sastem care, klikne na jedno tlaciutko a funguje to  , a navyse ja som sam porovnaval na vykone pc , Advaced system care navyse defragmentuje disk aj to robis rucne fragment po fragmente co ??? ........daj pokoj s rucnou robotou ccleaner mam 4 roky a zatial ziadny problem , teraz som sa vratil k advanced system care a tiez zaidny problem , takze mam asi v lepsom poriadku pc ako ty ked tvrdis ze to pc kazi, nechcem sa s tebou hadat ale firmi tieto programi nevyrabaiju na to aby sa na ne ludia mohli pozerat nemyslis


patr

  • Host
Re: CCleaner
« Odpověď #7 kdy: 29. 07. 2010, 08:47:31 »
Vím že to nemá cenu lidem rozmlouvat a nedávej lidem do blbu kur…. ty ču*áku zasr*nej. Dýky takovým blbum co používají tihle čistítka mám práci, tak je klidně používejte dál, blíží se vánoce bude na dárky ;).