Autor Téma: Adobe reader  (Přečteno 8423 krát)

Sartre

  • Host
Adobe reader
« kdy: 22. 07. 2010, 13:29:13 »
Nejde mi nainstalovat Adobe reader, vždy to hlásí chyba 1327 neplatný disk Z:/ - kde je chyba a jak to odstranit a program nainstalovat???Prosím poraďte někdo

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jozko

  • Host
Re: Adobe reader
« Odpověď #1 kdy: 22. 07. 2010, 17:21:00 »
Skús si stiahnuť Adobe Reader z domovskej stránky . A , keď ti to nepôjde , tak si pozri v počítači či nemáš už nainštalovaný .
 :-\


sartre

  • Host
Re: Adobe reader
« Odpověď #2 kdy: 22. 07. 2010, 23:22:57 »
Stahuju z domovské stránky.Na stránkách Microsoftu jsem si i našla co znamená chyba 1327,ale ani podle jejich návodu (který je mimochodem přeložený jen překladačem  :-\ ) se mi to nepovedlo zprovoznit.Tam bude asi trošku zapeklitější případ  :o ale i tak,Jozko, děkuji za odpověď :)


Vašek

  • Host
Re: Adobe reader
« Odpověď #3 kdy: 10. 10. 2010, 10:03:45 »
Už máte tento problém s chybou 1327 vyřešený? Právě jsem na něj narazil. A ke všemu jsem si smazal instalaci Adobe nižší verze. Myslel jsem si, že vadí.


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re: Adobe reader
« Odpověď #4 kdy: 10. 10. 2010, 11:06:09 »
A co vám na tom není jasné ? Dejme tomu, že váš uživatelský účet má jméno KAREL a máte nainstalovaný systém na C:\

1. musíte být přihlášeni jako administrátor
2. otevřete registr (regedit.exe)
3. najdete si postupně klíče a zkontrolujte hodnoty
a) HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell Folders
Hodnoty tedy budou zapsané:
C:\Documents and Settings\KAREL\.. a nikoli Z:\Documents and Settings\KAREL\.. 

b) HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders
Hodnoty tedy budou zapsané :
%USERPROFILE%\.. a směřují na C:\Documents and Settings\KAREL\..

c) HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell Folders
Hodnoty tedy budou zapsané :
C:\Documents and Settings\All Users\.. a nikoli Z:\Documents and Settings\All Users\.. 

d) HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders
Hodnoty tedy budou zapsané :
%ALLUSERSPROFILE%\.. a směřují na C:\Documents and Settings\All Users\..

Důrazně doporučuji zálohovat registr před provedením změn a exportovat klíče ve kterých budete upravovat hodnoty !!
Více informací = rychlejší odpověď

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Martin Kos

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 40
Re: Adobe reader
« Odpověď #5 kdy: 13. 10. 2010, 23:32:28 »
Nebo snazší spusob je stahnout a naistalovat si revo unnistalerhttp://www.revouninstaller.com/ a poté si oddistalovat adobe reader přes něj pokud nepomůže můžeš skusit konkurenci třebas foxit readerhttp://www.foxitsoftware.com/pdf/reader/