Autor Téma: Beta verze Slunečnice  (Přečteno 173273 krát)

OldFrank

  • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #30 kdy: 02. 06. 2015, 08:16:45 »
Já nevím, ale mně se nový vzhled Slunečnice líbí. Změna je život...  Všem, kdo se v tom angažují přeju hodně štěstí.
Baroko pro voko ... >:(, to se vám může sice líbit, ale jinak je to změna na 2 věci! Nechápu proč po vyhledávání není možno výsledky filtrovat ani třídit a podle čeho jsou vůbec řazeny? To musel dělat de bil!!!

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


LucieSmith

  • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #31 kdy: 02. 06. 2015, 11:07:57 »
Já nevím, ale mně se nový vzhled Slunečnice líbí. Změna je život... Všem, kdo se v tom angažují přeju hodně štěstí.

Změna k horšímu => blízká smrt ....



OldFrank

  • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #32 kdy: 02. 06. 2015, 11:44:56 »
V přehledu programů podle kategorií není možno řadit podle datumu. Takže když někdo hledá program "na něco", tak mu to v řazení podle oblíbenosti nebo počtu stažení klidně nabízí na prvních místech programy staré třeba více jak 10 let a určené ještě pro W95  :o. To datum není vidět ani v přehledu programů, takže nezbývá nežli jednotlivé odkazy rozklikávat a hledat stáří programu vždy až přímo na jeho stránce. Oproti předchozí verzi je to naprosto idiotské a nechápu, co se na tom může někomu líbit  >:(.


Lucie Povolná

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #33 kdy: 03. 06. 2015, 16:32:01 »
Jak už jsem napsala dříve, vzhled samotný je hezký, už jenom přidat zpět diskuse k programům a vrátit původní možnost vyhledávání programů podle např. typu Windows nebo licence. Na hlavní stránku přidat jeden sloupec s články Slunečnice a nejnovější příspěvky na fóru a bylo by to v pořádku. Snad se dočkáme úpravy stránek.


Jan Beránek

  • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #34 kdy: 03. 06. 2015, 17:44:31 »
Jak už jsem napsala dříve, vzhled samotný je hezký, už jenom přidat zpět diskuse k programům a vrátit původní možnost vyhledávání programů podle např. typu Windows nebo licence. Na hlavní stránku přidat jeden sloupec s články Slunečnice a nejnovější příspěvky na fóru a bylo by to v pořádku. Snad se dočkáme úpravy stránek.

Podle mně je vzhled otřesný. Navrhuji přejmenovat ze SLUNEČNICE na HOŘČICE. Je to rozhodně výstižnější.   :'( :'( :'(


Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


OldFrank

  • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #35 kdy: 03. 06. 2015, 19:16:50 »
On bude asi rozdíl v ženském a mužském přístupu. Moje žena by asi také koukala hlavně na to, zda vzájemně ladí barvy  :D. Zatímco mě jsou barvičky u ... a zajímá mě informační hodnota, přehlednost a intuitivní ovládání  ;D. A z tohoto hlediska je nová Slunečnice jasným úpadkem  >:(.