Autor Téma: Beta verze Slunečnice  (Přečteno 175678 krát)

Herta

  • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #15 kdy: 23. 05. 2015, 13:54:14 »
Strašný. Proč bylo nutný udělat tuhle změnu k horšímu? (Horší po všech stránkách.)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


jj

  • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #16 kdy: 23. 05. 2015, 16:57:06 »
Strašný. Proč bylo nutný udělat tuhle změnu k horšímu? (Horší po všech stránkách.)

Je to verze beta , doufejme že to bude časem alespoň tak dobré jak to bylo. Už jsme si zvykli že "vylepšení" typu třeba bazaru na seznamu jsou od desíti k pěti. Co se dá dělat , slunečnice byla moc dobrá a přehledná ... .


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #17 kdy: 24. 05. 2015, 10:36:03 »
To snad není možné.
Megalomanské logo a vyhledávání, absence fóra na hlavní stránce, hodně prázdného místa a vše nacpané ve středu stránky, novinky na nové stránce ....


Nelíbí se mi to, nepřehledné.
Očekával jsem nový kabát s posledním příspěvkem jak u nových programů, tak i aktualizací, opravy v popisech programů (pravdivé údaje, ověřené)
Více informací = rychlejší odpověď


paso

  • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #18 kdy: 24. 05. 2015, 11:29:32 »
[b]Poslední příspěvky
    Poslední příspěvky
[/b]

Re:Beta verze Slunečnice od Daniel Tengler (Nápady a vylepšení) Dnes v 10:36:03
Re:Beta verze Slunečnice od jj (Nápady a vylepšení)  23. 05. 2015, 16:57:06
Re:Beta verze Slunečnice od Herta (Nápady a vylepšení)  23. 05. 2015, 13:54:14
Re:Beta verze Slunečnice od janhol (Nápady a vylepšení)  23. 05. 2015, 07:31:38

  -- Zdá se vám tenhle výpie normální? Asi by bylo vhodné, kdyby se zobrazovaly jen Poslední příspěvky
podle vlákna, tak, jak to bylo v předešlé verzi - bylo to přehlednější a rozhodně pro uživatele po každé stránce
užitečnější.


Henrieta_Bjornsvik

  • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #19 kdy: 24. 05. 2015, 17:23:20 »
Neprehledny, celkove spatny. Vratte to spet - prosiiim. :'(
Moc dekuji!!!

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


a

  • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #20 kdy: 25. 05. 2015, 14:34:53 »
Slunečnici znám mnoho let. Bylo to docela dobré místo, kde se daly sehnat freevareowé programy do počítače. Vše jednoduché, přehledné. Poslední roky jsem měl pocit, že už to neni ono - programy příliš nepřibývaly (zatímco dříve by se programy, které nejsou na slunečnici daly počítat na prstech) a ty co byly, byly v dost staré verzi, ale alespoň slunečnice poslužila jako rozcestník ke stránkám autorů, kde byly verze nové.
Vzhled je opravdu to poslední, co by bylo potzřeba měnit. Vůbec nejsem spokojený a nemám nějak touhu se sem v budoucnu vracet. Nevím komu mohl vadit starý dizajn.


Kafíčko

  • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #21 kdy: 25. 05. 2015, 17:09:52 »
Bohužel musím souhlasit se všemi kritikami, které zde na diskuzi padly. Když jsem potřeboval nějaký soft, vždy jsem zabrousil nejdřív na Slunečnici, a většinou jsem si z možností vybral. Teď se tady nevyznám, nehledě k tomu, že se mi nový vzhled ani trochu nelíbí. A to nemluvím o newsletteru, který nezobrazuje to, co člověk chce vědět jako první, po obrázku koukám vždycky až pokud mě program zaujme v popisu, a tudíž nepotřebuju náhled v mailu. A černý font na skoro černém pozadí, to je snad hloupý vtip, ještě že existuje kouzlo Ctrl+A... Prostě newsletter už jsem zrušil, a pokud se urychleně něco nestane s celou Slunečnicí, opouštím ji. Jsem znechucen tím, že se tady k téhle diskuzi nevyjádřil někdo kompetentní a zodpovědný za tenhle chaos... Čau....


Stanislav

  • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #22 kdy: 26. 05. 2015, 07:22:51 »
Bohužel musím také souhlasit se všemi kritikami, které zde na diskuzi padly. Nová "Slunečnice, je paskvil :(


jojo

  • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #23 kdy: 26. 05. 2015, 14:59:17 »
Škoda je to nanic . :-\ :-[ >:( :(
Neřehledné!


OldFrank

  • Host
Stahování 32 a 64 bit. verzí programů
« Odpověď #24 kdy: 27. 05. 2015, 06:23:43 »
U některých programů je možno navolit 32 nebo 64 bit. Předpokládal bych, že tam, kde to navolit jde, jsou k dispozici obě verze a já pak stáhnu příslušnou verzi, kterou jsem si navolil. A tam, kde volba možná není, je možno stáhnout jen verzi jednu, zpravidla 32 bit. i když ji samozřejmě lze spustit i pod 64 bit. OS. Přesto u řady programů (naposled třeba u Skype), kde je volba verzí, po stažení obou verzí zjišťuji, že stažené soubory jsou identické. Máte někdo podobnou zkušenost?


ted

  • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #25 kdy: 27. 05. 2015, 08:56:07 »
Mně osobně to přijde jako velký skok k lepšímu.

Opravena spousta chyb, po kterých jsem volal (třeba u autorů už jsou skutečné počty stažení a ne za týden; nebo úplně jasná volba mezi stažením 32-bit a 64-bit verzí).

Velká gratulace & díky za novou slunečnici! Moc se mi líbí  ;)

Zkonili to otřesně, kolik si toho kdo stáhnul je mi jedno, ale víc info o programech, náhledy, to je to co normální lidi potřebují....
Z tohoto hnusu odcházím jinam...
Všichni se posmolili z woken a dělají takovéto hrůzy, jdu zvracet...


Zdeněk

  • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #26 kdy: 27. 05. 2015, 22:34:08 »
Tak počty stažení, když se uvádějí, mají být v pořádku, a teď už jsou. Takhle jsem to myslel.
Jinak nic nebrání tomu, aby tam teď udělali ty náhledy, za ty bych se taky přimlouval. Nicméně, pokud vím, tak ve staré verzi taky nebyly ideální a minimálně stejně blbě jako tady.
I když chápu, že změna je radikální a zvyk je železná košile, tak mi opravdu přijde tohle jako změna k lepšímu  ;)


OldoDr.

  • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #27 kdy: 28. 05. 2015, 09:11:43 »
Tak počty stažení, když se uvádějí, mají být v pořádku, a teď už jsou. Takhle jsem to myslel.
Jinak nic nebrání tomu, aby tam teď udělali ty náhledy, za ty bych se taky přimlouval. Nicméně, pokud vím, tak ve staré verzi taky nebyly ideální a minimálně stejně blbě jako tady.
I když chápu, že změna je radikální a zvyk je železná košile, tak mi opravdu přijde tohle jako změna k lepšímu  ;)

-Podľa Tvojho príspevku mám za to, že si minimálne spoluautorom, prípadne inak zainteresovaný do tohoto paškvilu. A keď už  " pokud vím, tak ve staré verzi taky nebyly ideální a minimálně stejně blbě jako tady ", tak potom celá táto nová slunečnice je k ničomu, keď vlastne náhľady sú rovnako blbé ako v predchédzajúcej verzii (podľa Teba). Podľa mňa sú ešte podstatne blbšie.
 A prečo sa to vlastne ešte volá SLUNEĆNICE, keď v tejto zbabranej (aj dizajnovo) verzii prakticky úplne zmizli tie krásne kvetiny čo boli v starej verzii.
 Teraz nevidím ani žiadny dôvod, aby sa to volalo SLUNEČNICE, bolo by bývalo lepšie úplne zriušiť slunečnici a založiť web s úplne iným názvom. Keby aspoň v hlavičke webu pred SLUNEČNICE.cz miesto tých ôsmich nedefinovateľných lístkov tam bol ostal obrázok tohoto krásneho kvetu. Alebo má niekto alergiu už len z toho, že vidí reálny obrázok kvetiny?
  - Bolo by asi stačilo opraviť prípadné, dlhodobou prevádzkou tohoto webu zistené, drobné nedostatky (ak vôbec to bolo potrebné).
Zdeňku, Tvoje pozitívne hodnotenie novej slunečnice je skutočne menšinové a, myslím si, že je to buď nejaká forma recesie alebo len snaha zviditeľniť sa za každú cenu. No ale nakoniec je to Tvoj názor, máš naň plné právo, ja ho akceptujem, aj keď s ním hlboko nesúhlasím.

 P.S. Ešte doplním - autor (autori) tohoto kedysi veľmi navštevovaného webu sa malii zamerať na skvalitnenie jeho obsahu a v poslednom období nezanedbávať aktualizáciu... nemusela tak drasticky klesnúť jeho návštevnosť. A riešiť to potom novým dizajnom ... určite nie je profesionálne. Je to minimálne na zamyslenie a sebereflexiu.  :'(


David Novák

  • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #28 kdy: 29. 05. 2015, 12:22:25 »
K A T A S T R O F A - ŠKODA JI


karels

  • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #29 kdy: 01. 06. 2015, 16:17:19 »
Já nevím, ale mně se nový vzhled Slunečnice líbí. Změna je život...  Všem, kdo se v tom angažují přeju hodně štěstí.