Autor Téma: Dotaz na nabíhání W7  (Přečteno 97336 krát)

wopidoo

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
Dotaz na nabíhání W7
« kdy: 27. 01. 2015, 12:47:25 »
Když spoštím W7, tak po vítací obrazovce mi naskočí pozadí se všemi ikonami, ale ikony vzápětí zmizí a jsou nahrazeny listy papíru a pak mi velmi pomalu jedna po druhé zpětně nabíhá. Celý proce trvá skoro dvě minuty a docela zdržuje. Chtěl jsem se zeptat, jestli je to normální, nebo mám něco špatně. Díky.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


wopidoo

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
Re:Dotaz na nabíhání W7
« Odpověď #1 kdy: 27. 01. 2015, 14:47:25 »
Ptám se tady, protože rady Windows poradny jsou k ničemu: nepříklad mi nenabíhal Outlook, já volal na hotlajn, že mi nejde naběhnout outlook a slečna pravila:"To msíte spustot Outlook a ve velbé té a té zaškrtnout to a to." Od té doby se jich už neptám.


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:Dotaz na nabíhání W7
« Odpověď #2 kdy: 27. 01. 2015, 15:20:24 »
Bude to dělat nějaký prpgram tzv. "Po spuštění".
Klepni na tlačítko Start a do okna vyhledávání napiš msconfig a klepni na Enter.
Na kartě Po spuštění zkontroluj a zruš zaškrtnutí u programů,které nejsou od mictosoftu kromě
antiviru.
Volbu ulož a restartuj PC.
Více informací = rychlejší odpověď


wopidoo

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
Re:Dotaz na nabíhání W7
« Odpověď #3 kdy: 27. 01. 2015, 15:42:28 »
díky


wopidoo

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
Re:Dotaz na nabíhání W7
« Odpověď #4 kdy: 28. 01. 2015, 18:32:00 »
tak to jsem se docela divil - tolik nesmyslných programů... jen od Seznamu tam byly 4, na které kašlu

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Franta

  • Host
Re:Dotaz na nabíhání W7
« Odpověď #5 kdy: 01. 02. 2015, 01:36:40 »
Tak si příště NEINSTALUJ programy, na které kašleš. Jen tvoje HLOUPOST!


wopidoo

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
Re:Dotaz na nabíhání W7
« Odpověď #6 kdy: 01. 02. 2015, 15:00:08 »
Franto, já od Seznamu NIKDY NIC neinstaloval, jejich lištičce se vyhýbám jak čert kříži - a stejně mi tam zalezly, mrchy


ml

  • Host
Re:Dotaz na nabíhání W7
« Odpověď #7 kdy: 12. 02. 2015, 17:55:37 »
Chce to čas od času pročistit. Nevim ,proč si všechny programy myslí, že musí být po spuštění. Docela zajímavý pohled bývá i do správce naplánovaných úloh (nebo jak se ta vymoženost momentálně jmenuje). To neni tak vidět, tak se tam programy, hlavně ty o které nikdo nestojí (neřkuli viry) často schovávají.


Petr

  • Host
Re:Dotaz na nabíhání W7
« Odpověď #8 kdy: 13. 02. 2015, 11:06:00 »
Prosím tímto uživatele ml, aby se zbytečně nesnažil dávat rady k dávno zodpovězeným dotazům, (Pět zbytečných a vesměs hloupých rad, ani jedinná z nich aktuální).


Kaka

  • Host
Re:Dotaz na nabíhání W7
« Odpověď #9 kdy: 11. 03. 2015, 15:08:58 »
Chce to čas od času pročistit. Nevim ,proč si všechny programy myslí, že musí být po spuštění. Docela zajímavý pohled bývá i do správce naplánovaných úloh (nebo jak se ta vymoženost momentálně jmenuje). To neni tak vidět, tak se tam programy, hlavně ty o které nikdo nestojí (neřkuli viry) často schovávají.

Vidíte, to jest pravdou, já se podívala na Správce úloh, a mám jich spuštěným přes sedm se, ačkoliv já jich spustila max. dvě stě pade.