Autor Téma: Java 7, nebo Java 8 ?  (Přečteno 19097 krát)

Jarda-Invalida

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
  • Jsem Plně Invalidní Důchodce.
Java 7, nebo Java 8 ?
« kdy: 04. 10. 2014, 07:59:47 »
Mám Windows7. Jsem jen BĚŽNÝ uživatel PC, tak berte moje názory, jako amatérské. :-)
1) Podle mých amatérských zkušeností, Java pomáhá při stahování a vyhledávání ve
všech SVĚTOVÝCH serverech !!! Také, podle mně pomáhá i pro hraní všech HER na PC !!!
* Odkazy na stažení:
http://www.oracle.com/technetwork/java/javase/downloads/jre8-downloads-2133155.html
http://www.oracle.com/technetwork/java/javase/downloads/jre7-downloads-1880261.html
2) "Java 8" je podle mně mnohem více softvérově náročnější než "Java 7".
3) Kterou z těch dvou Jav, mi PROSÍM doporučujete nainstalovat ???

Předem moc děkuji za odpověď, JARDA
« Poslední změna: 04. 10. 2014, 08:07:10 od Jarda-Invalida »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jarda

  • Host
Re:Java 7, nebo Java 8 ?
« Odpověď #1 kdy: 04. 10. 2014, 08:54:17 »
Jen jsem zapomněl dodat, že mám 64-bit OS, což je i po letech skoro pořád k ničemu,
protože velká většina softverů, není zdaleka pro OS ve verzi 64-bit !!!
Zvláště na internetu - Hry.
Takže dodatečná otázka:
3) Když mi doporučíte Javu 7, nebo 8. Mám nainstalovat obě bitové verze ?

Ještě jednou předem děkuji, JARDA


Petr

  • Host
Re:Java 7, nebo Java 8 ?
« Odpověď #2 kdy: 05. 10. 2014, 03:46:07 »
Nesmysl č. 1 :
Java pomáhá při stahování a vyhledávání ve všech SVĚTOVÝCH serverech !!!

Nesmysl č. 2 :
Také, podle mně pomáhá i pro hraní všech HER na PC !!!

Dotaz :
Nejsi náhodou Jarda Dudek? Proč jsi změnil nick? Dříve se s tebou dalo komunikovat, teď to už tak dobře nevidím.

Odpověď :
Většinou (ale ne vždy) je nejvýhodnější používat poslední verzi jakéhokoliv SW, takže 8 a samozřejmě instalovat verzi jen 64-bit.

PS.:
Jako amatér nekonči všechny svoje názory trojitým vykřičníkem. takovou váhu opravdu NEMAJÍ !


Jarda

  • Host
Re:Java 7, nebo Java 8 ?
« Odpověď #3 kdy: 05. 10. 2014, 14:32:57 »
1) Odpověď na "Dudek" - Váš NESMYSL Petře !
- Nikdy jsem se takhle nejmenoval a ani jsem takový "nick" neměl.
- Navíc "nick" přezdívky - anonym, slouží pro skrytí osobnosti.
- Proto se lidi, už ani skoro vůbec nepodepisují, pod svoje dotazy a odpovědi.
- Aby nebyly, ani jménem v reakcích jmenovitě zmíněni.
- Doufám, že Vaše dedukce, (která je mimo logiku a realitu), stejně občas nezafunguje i u Vašich odpovědí.

Děkuji za odpověď, i když bych raději méně nabubřelou odpověď, ale uvítal bych odpověď i od někoho JINÉHO !!!
- Teď doufám MAJÍ vykřičníky, KONEČNĚ OPRAVDU VÁHU.

2) Odpověď na "P.S." - TŘI vykřičníky, nikoliv NESMYSL Petře !
- Lidstvo je úžasné pro svoji jinakost a že každý máme nějaké zlozvyky.
- Já mám holt psaní vykřičníků. Navíc se nejedná o žádný oficiální dokument - šlo to přejít bez povšimnutí.
- Váš slovosled "Petře", jsem také HODNĚ dlouho u nikoho neviděl.

Přání nakonec, přeji pěkný a hlavně úspěšný den VŠEM, Jarda


Franta

  • Host
Re:Java 7, nebo Java 8 ?
« Odpověď #4 kdy: 05. 10. 2014, 15:35:39 »
Jardo, musím se trochu zastat Petra.

1/ Takový uživatel zde opravdu byl a měl také Win7  / 64 bit a dokonce podobné dotazy.
Takže až takový nesmysl to od Petra nebyl. Viz zde.

2/ Osobně bych také instaloval Java 8 v 64 bitové verzi.

3/ V Petrově slovosledu nevidím žádnou vážnější závadu, zato v dotazech bych místo "softvér" raději použil "software" nebo jen "SW". A interpunkce v dotazech taky není zdaleka na jedničku. Vícekrát přebývají čárky ve větách na místech, kam vůbec nepatří.

Taky hezký den všem. Franta

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jarda

  • Host
Re:Java 7, nebo Java 8 ?
« Odpověď #5 kdy: 20. 10. 2014, 19:48:49 »
Jen škoda, že na všech fórech - Nejdou odpovědi bez jízlivosti, rejpání, ponižování, povyšování se atp. :-(

Ale i tak moc děkuji za odpovědi a přeji pěkný a úspěšný den všem, JARDA


peterko

  • Host
Re:Java 7, nebo Java 8 ?
« Odpověď #6 kdy: 20. 10. 2014, 21:02:04 »
Už jsem Java 8 odskoušel a během  1/2  hodiny  to  letělo z kompu ven. Java je dobrá věc jen  se na ni lepí plno podivnejch lidí  co rádi štourají do cizívh kompů. Bohužel. Ale vrátím se k JAVA 8  instaloval jsem  Javu  kvůli instalaci   karty NVidia do nového PC a abych nemusel přemýšlet,  byl jsem zrovna líný  tak  chtěl po mně server NVIDIA  nainstalovat  Java a  ejhle  jako že  javu nepoužívám  tak my to  nainstalovalo hned Java 8  ale  bohužel  server systém NVIDIA nechtěl s tímto  novým  Java zázrakem  komunikovat a pak jsem tu javu  těžko tahal ven. Jak říkám letěla z PC.  Je  vidět  že  na  tuto  novou javu  asi není mnoho systémů připraveno. Bohužel   ::) A tak jsem  se  okamžitě vzpamatoval a  hned jsem zapl mozek a  vše  šlo bez Javy, jako obvykle.
No  uvidíme  jak se bude ta Java 8 vyvíjet  ale na mně  se to vyvíjet nemusí  ;D


Josef Štěpánek

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 28
Re:Java 7, nebo Java 8 ?
« Odpověď #7 kdy: 21. 10. 2014, 07:12:47 »
Co je to zase za hloupý nápad?! Odinstalovávat Javu, proč? K čemu? Způsobuje ti potíže? Nebo nějakou životní újmu, či škodu? Hlavně ti nepůjdou aplikace, které Javu potřebují. Některé programy, některé internetové stránky, aplikace. Proč jí chceš odinstalovávat? Java PC nezpomaluje.
Java s nikým nekomunikuje, Java je programovací jazyk, jehož výsledek je aplikace pro podporu různých programů.
Jsou programy napsané dobře nebo špatně, některé vyžadují podporu Java 7, některé 8.
U nás v práci máme program, který stálě vyžaduje Java 6, ale to není problém Javy, ale programátora příslušného programu.


Vilém05

  • Host
Re:Java 7, nebo Java 8 ?
« Odpověď #8 kdy: 01. 06. 2015, 14:16:14 »
Když se tu tak vyznáte v Javě. Mohl byste mě doporučit, jestli je lepší učit se jako samouk nebo jít na školení Javy? Podle mě z pohledu času a efektivity je školení výhodnější, ale zase si za to zaplatíte. Za to mám pocit, že v knížce třeba z Cpressu se zaseknu a budu dlouhé hodiny hledat řešení pro věci, kterým nerozumím. Jak jste se jí učili vy?