Autor Téma: Zvuk v internetu  (Přečteno 28970 krát)

Alex

  • Host
Zvuk v internetu
« kdy: 31. 07. 2014, 22:42:15 »
Zdravím
Hodila by se mi rada. Mám notebook Lenovo B590, W8. V poslední době se mi často stává, že mi nefunguje zvuk, případně funguje veškerá hudba i videa z paměti notebooku, ale jakmile chci spustit video na internetu, zvuk nefunguje, a zpravidla se pak ukazují jako nepřehratelná i data v paměti. (Teď nevím, jestli to vyznělo srozumitelně...) Když v takovém případě ve Správci zařízení zakážu a následně znovu povolím Realtek High Definition Audio, obnoví se zvuk dat v notebooku, dříve i internetu, ale v poslední době se videa na internetu neozvučují vůbec. Když chci Speaker otestovat, vrací se mi hláška, že zařízení je používáno i přesto, že nic jiného nemám spuštěno.
Notebook je ještě v záruce, ale nechci ho reklamovat a měsíc čekat, jen aby mi řekli, že mám v nastavení něco vypnuté nebo zakázané. Nemáte někdo s něčím podobným zkušenost, nějaký tip?
Předem díky za všechny odpovědi

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Michal

  • Host
Re:Zvuk v internetu
« Odpověď #1 kdy: 06. 08. 2014, 18:47:07 »
Ahoj, pokud by někdo věděl co s tím tak mám úplně ten samý problém s tím samým notebookem.


Alex

  • Host
Re:Zvuk v internetu
« Odpověď #2 kdy: 09. 09. 2014, 22:06:07 »
Tak nakonec jsem se uchýlil k částečnému obnovení systému, asi někde chyba v aktualizací, nebo kdoví co. Důležité je, že teď vše šlape bez problémů.