Autor Téma: Windows 8 nebo Windows 7 professional  (Přečteno 12771 krát)

Radek

  • Host
Windows 8 nebo Windows 7 professional
« kdy: 21. 12. 2013, 18:39:33 »
co je lepší Windows 7 nebo Windows 8? který doporučuje tě ?? jen pravdu chcu na hraní her

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr

  • Host
Re:Windows 8 nebo Windows 7 professional
« Odpověď #1 kdy: 26. 12. 2013, 01:11:46 »
... který doporučuje tě ?? ...
Já doporučuji především se zdokonalovat v češtině a neprznit ji tak hrozným způsobem ...

... jen pravdu chcu na hraní her ...
Proč by ti někdo měl radit nepravdy? Jsi jinak duševně v pořádku?

Velké většině her se stejně líbí nejvíc Win XP, ale jinak doporučuji každopádně Win 7,
s osmičkama jsou na tom ve většině parametrů velmi podobně, ale ovládání mají zatím stále pro lidi ...


Jarda Hrad

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
Re:Windows 8 nebo Windows 7 professional
« Odpověď #2 kdy: 24. 01. 2014, 22:24:10 »
Já mám na netbooku W8 a jsem spokojenej, jednoduchý ovládání, svižný, přehledný...


Ivo Šmerek

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 16
Re:Windows 8 nebo Windows 7 professional
« Odpověď #3 kdy: 23. 04. 2014, 17:52:54 »
Moje rada zní...
Při výběru operačního systému záleží především na uživateli. To, že jej potřebuješ na hraní her operační systém moc neovlivní. Záleží na sestaveném hardwaru. A že ho potřebuješ na hraní taky ještě neznamená, že ho nebudeš používat na surfování na internetu nebo psaní textových dokumentů. Takže i pro ostatní. Podpora Windows XP Letos v dubnu skončila. A chtěl bych odporovat zde Petrovi. To co jste zde napsal, že většině her se stejně převážně líbí Windows XP není vůbec pravda. Možná tak maximálně nějakým starým typům her, co už nemají podporu u novějších operačních systémů. Jinak vše se dá vyřešit režimem kompatibility.
Windows 7 je dlouho už zaběhlý operační systém s jednoduchým ovládáním a příjemným vzhledem.
Windows 8 se odlišuje novinkou zvanou metro. Jedná se o náhradu za nabídku start. Je zde ikona od každého nainstalovaného programu a konkrétně mě připadá moc chaotické a nabídka start se mi zdá lepší a přehlednější. Ale existují programy nebo aktualizace, které do Windows 8 nabídku start přidají.
Takže pokud chcete jít s dobou a nechcete být "včerejší", volte novější a vyspělejší ... :)


a7fr4

  • Host
Re:Windows 8 nebo Windows 7 professional
« Odpověď #4 kdy: 30. 04. 2014, 06:03:08 »
co je lepší Windows 7 nebo Windows 8? který doporučuje tě ?? jen pravdu chcu na hraní her
jen psychycky nemocný člověk se bude zajímat o gramatyku místo o gro zadání

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0