Autor Téma: Prosím moc o pomoc s příponou .mpl  (Přečteno 7470 krát)

Míša

  • Host
Prosím moc o pomoc s příponou .mpl
« kdy: 01. 02. 2014, 11:29:20 »
Zdravím ve spolek. Pěkně prosím smutně koukám, už nevím kam bych se obrátila kde bych se zkusila zeptat. Naši mají kameru a tato kamera jim nahrávala videa s příponou .mts Na tuto příponu jsem si zde na slunečnici stáhla converter který mi to video předělal do přípony .avi pak jsem si to napálial na dvd a v klídku pouštím doma na přehrávači. Jenže pak se někde stal nějaký překlik a ta kamera začala videa točit s příponou .mpl Nejenže si tuto příponu nepřehraju ani v počítači. Nenašla jsem nikde nic v čem se to dá přehrát. Byl mi doporučen přehrávač VPL player ale ten jsem také nikde nenašla. Ale to neřeší můj hlavní problém a to ten, že bych toto video s příponou .mpl potřebovala přeconvertovat do přípony .avi a ten converter který jsem tu stáhla tu příponu .mpl nesežere. Nemá zde prosím někdo zkušenosti s touto příponou a co s ní dělat? Moc děkuji za jakýkoliv tip nebo radu.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Wopi

  • Host
Re:Prosím moc o pomoc s příponou .mpl
« Odpověď #1 kdy: 01. 02. 2014, 12:08:28 »
tak to na té kameře nastavte zase zpátky, proboha


Míša

  • Host
Re:Prosím moc o pomoc s příponou .mpl
« Odpověď #2 kdy: 06. 02. 2014, 17:30:41 »
Děkuji za odpověď. Zkusím s tím zajít někde do elektra asi nejlépe tam kde to naši koupili a uvidíme jestli když to změní zpět na natáčení v .mts tak jestli se upraví automaticky i ty videa která už jsou natočená v .mpl


Yarda

  • Host
Re:Prosím moc o pomoc s příponou .mpl
« Odpověď #3 kdy: 06. 02. 2014, 18:49:45 »
A což si takhle se sebezapřením přečíst přiložený návod?
Už vidím, jak budou v elektru nadšeni ...


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:Prosím moc o pomoc s příponou .mpl
« Odpověď #4 kdy: 07. 02. 2014, 14:12:44 »
Když už, tak přehrávač je VLC Player.
Stačilo by napsat typové označení a výrobce kamery. Takhle to jsou jenom dohady o ....
Více informací = rychlejší odpověď

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0