Autor Téma: Potřebuju změnit vlastnosti u písniček a přes vlastnosti to nejde  (Přečteno 10045 krát)

Bára

  • Host
Ahoj,
nahráli jsme s kapelou ve studiu pár písniček. Mám je teď v počítači a chci změnit vlastnosti - doplnit tam jméno kapely, žánr a tak. Zkoušela jsem to klasickým způsobem, jako jsem to dělala i dřív. Prostě jsem klikla na písničku pravým tlačítkem, klikla na Vlastnosti a v okénku Podrobnosti to změnila. Když to dělám teď, nefunguje to, vůbec mi to nenabídne změnu. Nevíte, kde by mohl být problém, popř. jestli na to neexistuje nějaký program? Budu vám vděčná za každou odpověď, díky.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Franta_Kr

  • Host
Re:Potřebuju změnit vlastnosti u písniček a přes vlastnosti to nejde
« Odpověď #1 kdy: 22. 01. 2014, 10:50:46 »
Chybí ta nejdůležitější informace: V jakém formátu jsou uloženy?


Bára

  • Host
Re:Potřebuju změnit vlastnosti u písniček a přes vlastnosti to nejde
« Odpověď #2 kdy: 22. 01. 2014, 11:12:25 »
formát je .wav


Bára

  • Host
Re:Potřebuju změnit vlastnosti u písniček a přes vlastnosti to nejde
« Odpověď #3 kdy: 22. 01. 2014, 11:15:19 »
Tak jsem to převedla na .mp3 a už to funguje.. Děkuju mockrát :)


Franta_Kr

  • Host
Re:Potřebuju změnit vlastnosti u písniček a přes vlastnosti to nejde
« Odpověď #4 kdy: 22. 01. 2014, 12:50:48 »
Stačilo naťuknout a poradila si sama. Asi bude šikovná ...  :).

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Bára

  • Host
Re:Potřebuju změnit vlastnosti u písniček a přes vlastnosti to nejde
« Odpověď #5 kdy: 23. 01. 2014, 10:41:05 »
Problém je, že když změním formát, utrpí tím kvalita nahrávky. Sice to není nějak moc slyšet, ale přece jenom bych byla radši, kdybych to měnit nemusela. Nejde to nějak i bez toho?


Roman

  • Host
Re:Potřebuju změnit vlastnosti u písniček a přes vlastnosti to nejde
« Odpověď #6 kdy: 23. 01. 2014, 15:01:26 »
čau
napadlo mě co to hodit do formátu FLAC (to je bezztrátový kodek) a potom to otevřít v programu mp3 tag http://www.slunecnice.cz/sw/mp3tag/ a dopíšeš si do tagu té oné písníčky všechny potřebné informace (dá se tam jméno interpreta, fotka, žánr atd.)


Bára

  • Host
Re:Potřebuju změnit vlastnosti u písniček a přes vlastnosti to nejde
« Odpověď #7 kdy: 23. 01. 2014, 20:04:08 »
Stáhla jsem to, otevřela, doplnila, uložila.. ale co dál? Ve Vlastnostech se mi to stejně neukazuje a formát .flac mi většina programů nepodporuje.  :(


Roman

  • Host
Re:Potřebuju změnit vlastnosti u písniček a přes vlastnosti to nejde
« Odpověď #8 kdy: 25. 01. 2014, 13:58:52 »
pokud si všechno uložila, a FLAC ti nejde přehrát tak si musíš doinstalovat kodek http://www.winseven.cz/tipy-triky/jak-spustit-soubory-pponou-flac-mkv-ve-windows-media-player-12/ o potom se ti při přehrávání ukáže foto (pokud si vložila), interpret, žánr a můžu ti říct že oproti mp3 je zvuk 100 a 1