Autor Téma: legalizace Windows  (Přečteno 35031 krát)

beranka

  • Host
legalizace Windows
« kdy: 15. 05. 2010, 10:20:06 »
Může mi prosím někdo poradit, jestli se dá a jakým způsobem zadat originální klíč Windows do nelegálních tak, aby se nemusel PC znovu přeinstalovat? Děkuji za radu.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


MTA

  • Host


ivan

  • Host
Re: legalizace Windows
« Odpověď #2 kdy: 16. 05. 2010, 00:31:44 »
  ale on chcel vediet ako na nelegalny Windows !!


sutr3

  • Host
Re: legalizace Windows
« Odpověď #3 kdy: 16. 05. 2010, 12:08:27 »
napis mi email.poslu ti programek co to umi


franti

  • Host
Re: legalizace Windows
« Odpověď #4 kdy: 16. 05. 2010, 13:35:02 »
Mám podobný problém, na stolním PC mám win7 RC a končí mi platnost. Dají se nějak legalizovat aniž bych musel kupovat legalizační balíček nebo krabicovou verzi?
K NTB ASUS jsem dostal na dvd win 7 home premium 64 a 32 bit. Je možné instalovat win 7, které mám v NTB do stolního pc? \co se pak stane? Nezablokují mi systém i NTB?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


beranka

  • Host
Re: legalizace Windows
« Odpověď #5 kdy: 16. 05. 2010, 15:45:01 »
Tak jsem to dal sem.
http://uloz.to/4839842/legalizace-xp.rar
Snad ti to pomuze.

Dík za pomoc, ale nějak mi to ten nový klíč nebere.


Petr

  • Host
Re: legalizace Windows
« Odpověď #6 kdy: 16. 05. 2010, 15:53:19 »
Mám podobný problém, na stolním PC mám win7 RC a končí mi platnost. Dají se nějak legalizovat aniž bych musel kupovat legalizační balíček nebo krabicovou verzi?
K NTB ASUS jsem dostal na dvd win 7 home premium 64 a 32 bit. Je možné instalovat win 7, které mám v NTB do stolního pc? \co se pak stane? Nezablokují mi systém i NTB?
 
To co jsi dostal tomu NB tak je to OEM verze ta je pouze určená pro ten ASUS tak si nějak nepomuzeš budeš mýt nelegální Windows. Zadarmo nic nezlegalizuješ pokud chceš legální OS zdarma tak použí Linux.


Petr

  • Host
Re: legalizace Windows
« Odpověď #7 kdy: 16. 05. 2010, 16:04:44 »
Tak jsem to dal sem.
http://uloz.to/4839842/legalizace-xp.rar
Snad ti to pomuze.

Dík za pomoc, ale nějak mi to ten nový klíč nebere.

Souhlasí čislo z verzí WIN? jestli nemáš například WINXP Home edition a nerveš tam číslo pro WINXP Profesionál


beranka

  • Host
Re: legalizace Windows
« Odpověď #8 kdy: 18. 05. 2010, 08:02:03 »
Nejsem zas takový odborník, ale ten co mi tam dal ten nelegální Win, tak řekl, že je to Profesionál a ten co mám doma legální je taky Profesionál. Přesto to nejde. Asi to budu muset nechat přeinstalovat, protože je to nad mé síly si to přeinstalovat sama.


Petr

  • Host
Re: legalizace Windows
« Odpověď #9 kdy: 18. 05. 2010, 09:13:19 »
Jen pro jistotu se mrkni na -START- klikni pravím tlačítkem na -Tento počítač- a zvol -Vlastnosti- a -Obecné- tam máš napsáno o jakou verzi Windows se jedná.
Kamarádka měla ten samý problém zjistil jsem že to měla nák crecklí proto ten win nebral noví číslo. Nejlepší když jsi odněkoho půjčíš originální instalačku  windowsu ne žádnou stahovanou a znova to přeinstaluješ.
Ještě pro jistotu sem napiš vše co je na tom štítku kromě čísla key.


beranka

  • Host
Re: legalizace Windows
« Odpověď #10 kdy: 20. 05. 2010, 07:27:36 »
Tak jsem to zjistila. Možná je to tím, že, i když je to Win XP Profesionál, tak tam mám naistalovaný Service Pack 3 a svoji legální instalačku mám taky Win XP Profesionál, kde je Service Pack 2. Nechám to znovu přeinstalovat. Mockrát dík za pomoc.


beranka

  • Host
Re: legalizace Windows
« Odpověď #11 kdy: 20. 05. 2010, 07:32:32 »
Ještě jsem zapoměla napsat, že je to obojí verze 2002.


franti

  • Host
Re: legalizace Windows
« Odpověď #12 kdy: 30. 05. 2010, 11:15:08 »
Mám podobný problém, na stolním PC mám win7 RC a končí mi platnost. Dají se nějak legalizovat aniž bych musel kupovat legalizační balíček nebo krabicovou verzi?
K NTB ASUS jsem dostal na dvd win 7 home premium 64 a 32 bit. Je možné instalovat win 7, které mám v NTB do stolního pc? \co se pak stane? Nezablokují mi systém i NTB?
 
To co jsi dostal tomu NB tak je to OEM verze ta je pouze určená pro ten ASUS tak si nějak nepomuzeš budeš mýt nelegální Windows. Zadarmo nic nezlegalizuješ pokud chceš legální OS zdarma tak použí Linux.
Díky za tip. Ale Linux jsem již zkoušel a nevyhovuje mi. Je spousta programů, které pod linuxem neběží a náhrada není.
A také jsem mu nepřišel na chuť.
XP to jistí.
Díky za rady


alfons

  • Host
Re: legalizace Windows
« Odpověď #13 kdy: 02. 06. 2010, 11:43:36 »
KUřba :P :P :P :P :P :P :P 8) 8) 8)