Autor Téma: Problém s Google Chrome  (Přečteno 8419 krát)

Tomino

  • Host
Problém s Google Chrome
« kdy: 02. 10. 2013, 10:26:26 »
Vždy, keď otvorím nejaké ďalšie podokno v Google Chrome, tak mi to prvé okno sekne. Neviete, čím to môže byť pls?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


polášek

  • Host
Re:Problém s Google Chrome
« Odpověď #1 kdy: 02. 10. 2013, 11:12:58 »
Proč nepoužíváš Internet Explorer???


Tomino

  • Host
Re:Problém s Google Chrome
« Odpověď #2 kdy: 02. 10. 2013, 11:45:30 »
Lebo Explorer je sračka podľa mňa, bez urážky. Teraz som nútený používať mozzilu, keďže s tým Chromom mi nevie nikto poradiť...


polášek

  • Host
Re:Problém s Google Chrome
« Odpověď #3 kdy: 02. 10. 2013, 13:32:09 »
Lebo Explorer je sračka podľa mňa, bez urážky. Teraz som nútený používať mozzilu, keďže s tým Chromom mi nevie nikto poradiť...
Bohudík sračka IE oproti Chromu funguje   ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Ernest

  • Host
Re:Problém s Google Chrome
« Odpověď #4 kdy: 29. 01. 2014, 20:01:01 »
Ahojte  :) Nevie  my niekto poradiť čo mám robiť ? Vôbec my neide Gooogle chrome . Stále my ukazuje iba také okienko že " Váš profil sa nedá použiť ,pretože pochádza z novšej verzii Google Chrome " A keď chcem odinštalovať Chrome .Tak to neide .Lebo vraj mám nejaké jeho funkcie otvorené v mojom PC .A pritom vôbec nemám už nič nainštalované v pc pod Google .Okrem tohto Chrome . A už som aj skontroloval PC s antivírom .A nenašiel žiadne trojáky -vírusy . Čo mám robiť ? :-\

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Lenka

  • Host
Re:Problém s Google Chrome
« Odpověď #5 kdy: 01. 02. 2014, 13:51:40 »
Sús v správci úloh ho zakázať a tak odinstalovať. Najleppšie keby si si nainstaloval Revo Uninstaller Pro a stým ho odinstaluješ. Keď to nepojde tak tam zadáš (myslím vtom programe) "Násilná odistalace".