Autor Téma: Menu DVD  (Přečteno 10003 krát)

Petr

  • Host
Menu DVD
« kdy: 06. 05. 2010, 12:17:17 »
Zdravím sháním náký program pro převod AVI videa do DVD abych dokázal vytvořil vlastní menu podle sebe ne z přednastaveních šablon a aby šlo do menu vložit krátké video který by se přehrávalo pořád do kola. Zkousel jsem DVDStyler ten je dobrej ale nemůžu tam vložit to video který chci aby se vtom menu přehrávalo, jedině jako pozadí  ale to nechci. Taky jsem zkoušel ConvertXtoDVD a tam jsou jen přednastavení motivy menu a video tam taky jde vložit jedině jako pozadí. Mám na něj uvolněních 5000Kč. Děkuji za tipy.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Vadim

  • Host
Re: Menu DVD
« Odpověď #1 kdy: 06. 05. 2010, 17:06:45 »
nevim jestli splni tvoje pozadavky ale zkus Cyberlink powerdirector...je k nemu na cestiny.idnes.cz i preklad a umi spoustu veci vcetne vlastniho menu...


Tomik

  • Host
Re: Menu DVD
« Odpověď #2 kdy: 06. 05. 2010, 20:59:37 »
Používám Nero9 a bez problému si nastavíš do pozadí třeba i to video,které si budˇvytvoříš přímo v Nero Vision(Nero obsahuje balík programů se kterými  můžeš vyladit své DVD)nebo vložíš originální,bez dodatečných úprav....S Nerem jsem spokojen ,jsou i jiné programy na tyto úpravy,třeba známý Pinnacle,ten mám sice taky,ale jakmile si zvykneš na tento program tak v podstatě nemáš důvod se znovu učit ovládat jiný.V této cenové kategorii cca 2000,-nic lepšího asi neni....dokonce už vyšlo i Nero 10....jinak pozor na hardwarové požadavky. ;)


rak81

  • Host
Re: Menu DVD
« Odpověď #3 kdy: 14. 07. 2010, 18:15:21 »
zdravím.máte wimdows movie maker,tam jdou udělat menu i s videem


DanTen.cz

  • Host
Re: Menu DVD
« Odpověď #4 kdy: 14. 07. 2010, 21:05:12 »
Ashampoo Burning StudioBNFRFF

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Miloš hruška

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
Re: Menu DVD
« Odpověď #5 kdy: 15. 07. 2010, 06:56:04 »
convertxtodvd


Prdím

  • Host
Re: Menu DVD
« Odpověď #6 kdy: 15. 07. 2010, 10:53:31 »
Pane Hruška umíte číst? To tazatel už vyzkoušel a to co potřebuje to neumí. Čtete až pak odpovídejte. Convertxtodvd je program na nic a na to co umí je strašně drahej. Na převod video formátu do DVD je hromada FREE programu a na vytvoření menu je 100x lepší ten DVDStyler taky zadarmo. Ale co potřebuje tazatel bohužel nic neznám. Tazatel chce aby mu někde v rohu v menu hrálo pořád dokola kousek videa.

Rak81 Windows Movie Maker to neumí jak nato přisel? Jestli to jde tak napiš návod.

DanTen.cz-Ashampoo Burning StudioBNFRFF co je to za program Google mi ho nenašel, jak je přesnej název?


Vadim

  • Host
Re: Menu DVD
« Odpověď #7 kdy: 15. 07. 2010, 13:14:52 »
Ashampo je viceucelovy program je uz ale ve verzi 9 placeny nebo 2010 je free
umi krom vypalovani medii i zalohy souboru a zakladni strih a menu dvd
http://www.slunecnice.cz/sw/ashampoo-burning-studio-9/
Doporucuji vsem komu se nelibi vypalovani na NERO


rak81

  • Host
Re: Menu DVD
« Odpověď #8 kdy: 15. 07. 2010, 14:56:52 »
Omlouvám se asi to bude dvd maker ale s windows movie makerem to dělám.na konci po vložení souborů vyjede nabídka s menu a vložím do něj video,obrázky i hudbu a vytvořím si menu podle svého


gombik

  • Host
Re: Menu DVD
« Odpověď #9 kdy: 16. 07. 2010, 22:19:46 »
Poznam tento problem, mne sa vynikajuco osvedcil na tento ucel program: AVstoDVD, spracuje aj flv, ci mpg,jasne ze aj AVI. Ja som s nim spokojny.
 Vytvara Menu so stacionarny obrazom, ale -podla nastavenia, prehrava aj ukažkove videa v oknach, myslim ze maximalne az 15 videí.
Možem doporucit, je plne Free, pod GPL .
  Cestinu sice nema, ale funguje, ma siroke moznosti, za co chcem aj touto cestou jeho tvorcom podakovat.


DanTen.cz

  • Host
Re: Menu DVD
« Odpověď #10 kdy: 17. 07. 2010, 02:43:26 »
DanTen.cz-Ashampoo Burning StudioBNFRFF co je to za program Google mi ho nenašel, jak je přesnej název?

Jak již bylo napsáno, Ashampoo Burning Studio.
To BNFRFF není nic,  to si jen pohrálo ukládání, nebo administrátor.  ;D


Prdím

  • Host
Re: Menu DVD
« Odpověď #11 kdy: 17. 07. 2010, 09:58:33 »
Gombik.- AVstoDVD večer jsem si sním hrál a bohužel to co tazatel chce to neumí, ale jinak je to výbornej program. Až budu mít čas tak bych moch udělat češtinu.

DanTen.cz Ashampoo Burning Studio to neumí devítka má jenom před nastavení motivy menu, u nové desítky si už může člověk dělat menu trošku podle svého a 2010 free jak píše Vadim umí jenom základní vypalování.

Tazatel má namysli něco takového, omlouvám se za zpracování dělal jsem to narychlo.


rak81

  • Host
Re: Menu DVD
« Odpověď #12 kdy: 17. 07. 2010, 12:57:06 »
takové to menu udělá i dvd maker ve windows.dají se tam vložit krátká videa, obrázky i krátké zvuky


Prdím

  • Host
Re: Menu DVD
« Odpověď #13 kdy: 17. 07. 2010, 13:22:11 »
Ale já mám Windows XP a tam DVD Maker nejde.


Petr

  • Host
Re: Menu DVD
« Odpověď #14 kdy: 17. 07. 2010, 13:31:42 »
Já mám taky Win Xp. Počítač mám starší a nejsou kněmu ovladače pro WIN7 tak nový OS nemůžu koupit.