Autor Téma: Změna IP adresy  (Přečteno 3120 krát)

Radek

  • Host
Změna IP adresy
« kdy: 23. 09. 2013, 00:54:06 »
Dobrý den,
mám takový problém. Nedávno jsem hrál se známým hru přes LAN a díky tomu zná mou IP. Od té doby neustále kontroluje veškerou mou aktivitu na pc, záhadným způsobem se mi nabourává do historie internetového prohlížeče a já nevím co všechno. Prosím o radu, jsem z toho už zoufalý a nevím si rady co s tím. Co se týče počítačů, expert zrovna nejsem.
Díky moc za radu, mějte se !!

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


desaac

  • Host
Re:Změna IP adresy
« Odpověď #1 kdy: 23. 09. 2013, 03:12:55 »
mám dojem, že není nutná změna IP adresy, stačí zablokovat přístup uvedeného "známého" do vašeho PC a má po ptákách a vy klid k práci. A příště takovou hloupost nedělejte


Martin

  • Host
Re:Změna IP adresy
« Odpověď #2 kdy: 23. 09. 2013, 11:37:14 »
Změnit IP adresu by ti mohl jen poskytovatel internetového připojení, ale je to naprosto zbytečné !

IP adresa je veřejná informace a zná ji každá internetová stránka, kterou jsi navštívil, všichni, kterým jsi poslal e-mail nebo s nimi komunikoval přes Skype atd.

Samotná její znalost nemůže nijak ublížit. Pokud ti někdo opravdu monitoruje činnost na počítači, tak je problém u tebe v zabezpečení (chybějící záplaty Windows, neexistující nebo nefunkční antivir, špatně nastavený firewall, ...).

S velmi vysokou pravděpodobností je počítač zavirován !

Takže to řeš u sebe a pokud na to nestačíš, tak se obrať na Online servis od Slunečnice.cz.