Autor Téma: Ovladač USB  (Přečteno 133803 krát)

Majk

  • Host
Re: Pomozte mi prosím!!
« Odpověď #30 kdy: 23. 11. 2010, 08:21:21 »
Zdravim vas a moc prosim.Najednou mi zacal blbnout zvuk.At pripojim sluchatka nebo ne zvuk mi zni trochu do smoulu. At Hraji hry nebou postim jakekoliv video v jakemkoliv formatu,tak mam potize se zvukem.Zkousel jsem ruzne nastaveni zvuku,ale stale problemi mam.Vyuzivam notebook i k praci a  potrebuji abych mel cisty zvuk.Moc prosim o nejake rady.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Milan

  • Host
Re: Pomozte mi prosím!!
« Odpověď #31 kdy: 23. 11. 2010, 17:06:57 »
Dobrej. Něco podobného jsem měl také. Přeinstaloval jsem zvukový ovladač (novým nainsztalováním) a od té doby tochodí. Čau


Majk

  • Host
Re: Pomozte mi prosím!!
« Odpověď #32 kdy: 23. 11. 2010, 18:57:08 »
Zkousel jsem vasi radu,ale bez uspechu myslim si jestli neni porouchana zvukova karta,pac to je trochu starsi notebook,ale dekuji za radu.


rubas

  • Host
Re: Pomozte mi prosím!!
« Odpověď #33 kdy: 29. 12. 2010, 12:22:08 »
 :(prosim o radu... nevim jak instalovat web kameru EMTEC Intimix, bez cd..........muze my nekdo poradit /?? dekuji predem...rubas i.


Martin

  • Host
Re: Pomozte mi prosím!!
« Odpověď #34 kdy: 30. 12. 2010, 00:42:07 »
to rubas :
Zaprve se nauč česky "muze my nekdo poradit" !!!
Zadruhé se jedná pravděpodobně o Emtec intuix a ne Emtec intimix.
Zatřetí si to dej do vyhledávače a stáhni software ze stránek výrobce.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


monza

  • Host
Re: Pomozte mi prosím!!
« Odpověď #35 kdy: 30. 12. 2010, 11:45:20 »
Pro "Martin"
Nuže chasníku tady v "poradně" nejsi proto,aby jsi poučoval
o českém pravopisu.Krom toho tvá rada stojí za starou bačkoru.
Takže méně chytráctví a více snahy pomoci!


monza

  • Host


Marek

  • Host
Re: Ovladač USB
« Odpověď #37 kdy: 01. 05. 2011, 00:50:38 »
Čawte ja by som sa chcel spýtať že čo mam urobiť keď mi nejde pripojiť mobil k PC. Ja mam Samsung Star II a keď zapojím mobil k PC tak mi nabehne iba že sa to da otvoriť vo worde... ja som skúšal aj nainštalovať New PC Studio a tam keď som dal že pripojiť mobilný telefón, som dal hľadať, našlo mi, a keď som sal pripojiť tak tak mi naskočilo že  Nepodarilo sa identifikovať zariadenie. Keď viete o nejakom ovládači alebo programe tak pls napršte.


apophis

  • Host
Re: Ovladač USB
« Odpověď #38 kdy: 02. 05. 2011, 13:57:23 »
Pro hosta Martina :
Tvé rady stojí za starou bačkoru a přestaň konečně urážet a poučovat!!!.
Nemáš asi co na práci a proto prolézáš všechny diskuze, děláš chytrolína a léčíš si tím svoje ego.


Martin

  • Host
Re: Ovladač USB
« Odpověď #39 kdy: 04. 05. 2011, 01:26:32 »
Pro apophis

Ego si tady asi léčíš spíše ty, já jsem v diskuzích ještě nikdy nikoho neurazil, tak si laskavě nepleť pojmy s průjmy. Mám sice občas výhrady ke špatně položenému dotazu, ale NIKDY formou urážky !!!

A jinak reaguji jen na dotazy, kdy VÍM co odpovědět. Takže ten, kdo uráží jsi právě a pouze jen ty ! Krom toho, že jsi nedokázal sám vyplodit naprosto nic nového a jen replikuješ reakci od monza ze 30.12.2010. V čem je tvůj příspěvek komu přínosem?

Pokud to zvládneš, tak sem dej odkaz na JEDINOU moji radu, která stála za starou bačkoru.
V opačném případě NELŽI A NEURÁŽEJ !!!

Od tebe jsem tady zatím žádnou použitelnou radu neviděl.

Jinak mi většinou ti slušní děkují a ostatní jen tiše mlčí. Viz například následující odkazy (jen výběr) :

program na otevření emailu
formátování TB externí disky z NTFS na FAT32
Problem IKONY
problém s přílohama


Dušan Kováčik

  • Host
Re: Ovladač USB
« Odpověď #40 kdy: 04. 05. 2011, 08:49:34 »
Pro apophis

Ego si tady asi léčíš spíše ty, já jsem v diskuzích ještě nikdy nikoho neurazil, tak si laskavě nepleť pojmy s průjmy. Mám sice občas výhrady ke špatně položenému dotazu, ale NIKDY formou urážky !!!

A jinak reaguji jen na dotazy, kdy VÍM co odpovědět. Takže ten, kdo uráží jsi právě a pouze jen ty ! Krom toho, že jsi nedokázal sám vyplodit naprosto nic nového a jen replikuješ reakci od monza ze 30.12.2010. V čem je tvůj příspěvek komu přínosem?

Pokud to zvládneš, tak sem dej odkaz na JEDINOU moji radu, která stála za starou bačkoru.
V opačném případě NELŽI A NEURÁŽEJ !!!

Od tebe jsem tady zatím žádnou použitelnou radu neviděl.

Jinak mi většinou ti slušní děkují a ostatní jen tiše mlčí. Viz například následující odkazy (jen výběr) :

program na otevření emailu
formátování TB externí disky z NTFS na FAT32
Problem IKONY
problém s přílohama
CHCEŠ ŘÍCT ŽE JSI TADY NIKDY NIKOHO NEURAZIL, NA MOJÍ ADRESU BYLO TĚCH URÁŽEK DOST NAPŘ. ŽE JSEM GAY A ŽE MÁM CHORÝ MOZEK SOUHLASÍM Z APOPHIS


Jarda

  • Host
Re: Ovladač USB
« Odpověď #41 kdy: 04. 05. 2011, 09:41:52 »
Souhlasím s Apophis, host Martin to opravdu přehání a CHYTROLÍN MU SEDÍ!


Skyppi

  • Host
Re:Ovladač USB
« Odpověď #42 kdy: 24. 03. 2012, 10:47:59 »
Prosíím neví někdo když mi nejde v komplu USB dal jsem do toho ovladač a nejde to a skusil jsem i Flashku a taky to nejede nevíte někdo co stíím?


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:Ovladač USB
« Odpověď #43 kdy: 24. 03. 2012, 14:41:35 »
Dobrý den,
můžete více specifikovat co nejde ?

- při instalaci ovladače USB "error"
- ve správci zařízení není nic vidět
- ve správci zařízení je vidět ale je tam žlutý vykřičník

Více informací = rychlejší odpověď