Autor Téma: Jak zkopírovat zakódované DVD  (Přečteno 13295 krát)

Dajánice

  • Host
Jak zkopírovat zakódované DVD
« kdy: 03. 07. 2013, 20:04:04 »
AHoj, prosím o radu, viděla jsem tu jednou program, pomocí kterého by se mělo dát vypálit zakódované DVD. Bohužel ho teď nemohu najít. Můžete mi poradit?
Děkuji.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Bart

  • Host
Re:Jak zkopírovat zakódované DVD
« Odpověď #1 kdy: 03. 07. 2013, 21:32:48 »


Laran

  • Host


Bart

  • Host
Re:Jak zkopírovat zakódované DVD
« Odpověď #3 kdy: 03. 07. 2013, 21:46:52 »
http://www.slunecnice.cz/sw/dvd-decrypter/

Proboha, člověče, - podívej se, co jsem tady před tebou napsal...

 :o


Dajánice

  • Host
Re:Jak zkopírovat zakódované DVD
« Odpověď #4 kdy: 03. 07. 2013, 21:52:37 »
No a z počítače to na DVD dostanu jak?

A je možné z Blu ray udělat klasické DVD?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Eduard

  • Host
Re:Jak zkopírovat zakódované DVD
« Odpověď #5 kdy: 24. 08. 2013, 21:22:10 »
Všetko je možne a všetko sa da aj obist.bluray možeš konvertovat na dvd cez pavtube-blu-ray-video-converter-ultimate-4-0-2-2902
a zakodované dvd ja obvikle nahravám do pc cez dvd prehravač.v tvojom pripade  DVDIdle Pro.


Petr

  • Host
Re:Jak zkopírovat zakódované DVD
« Odpověď #6 kdy: 25. 08. 2013, 14:10:26 »
Pro Eduard:

Takové mám nejvíc v oblibě, co se snaží radit na již dávno neaktuální dotazy.

Pokud znáš kalendář, tak si čti datum dotazu a příspěvků !
Pokud máš mozek, tak jej použij !


Bart

  • Host
Re:Jak zkopírovat zakódované DVD
« Odpověď #7 kdy: 25. 08. 2013, 14:21:59 »
Pokud znáš kalendář, tak si čti datum dotazu a příspěvků !
Pokud máš mozek, tak jej použij !

 ;D  ;D  ;D


eddy02516

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
Re:Jak zkopírovat zakódované DVD
« Odpověď #8 kdy: 20. 09. 2013, 23:59:44 »
Pro Petr......keby si bol tak mudri ako tu znieš...tak už davno bi si odpovedal na dotaz ked bol ešte aktualni a nemudroval ked už je neaktualny
               a ešte jedna vec pripominas mi delfina len že vies aky je rozdiel medzi delfinom a tebou? že delfin je mudry a rád robi                    hluposti ale u teba je to naopak...


Franta

  • Host
Re:Jak zkopírovat zakódované DVD
« Odpověď #9 kdy: 21. 09. 2013, 01:48:00 »
Eddy, hlupák jsi JEN ty, protože Petra napadáš naprosto bezdůvodně.

tak už davno bi si odpovedal na dotaz ked bol ešte aktualni a nemudroval ked už je neaktualny
Dotaz byl zcela zodpovězen Bartem už asi po půldruhé hodině od jeho zveřejnění !
Nebylo třeba se k tomu dále vyjadřovat.
Mudroval jsi jen ty po půldruhém měsíci !

a ešte jedna vec pripominas mi delfina ...
Z toho je vidět, že když dojdou argumenty (které jsi ty zatím žádné neměl),
tak přijdou na řadu urážky. Nejsi jen hloupý - a to je konstatování faktu, nikoliv urážka.
Jinak bys asi do počítačové diskuze nezatahoval nic netušící tvory s větším IQ než je to tvoje.

Ale jinak mi přijdeš velmi bystrý, že reagujeě na Petra už za necelý měsíc.


Franta Kr

  • Host
Re:Jak zkopírovat zakódované DVD
« Odpověď #10 kdy: 21. 09. 2013, 09:33:43 »
Nechápu, proč se tu kdekdo každou chvíli naváží do někoho, že odpověděl na dotaz již neaktuální (ostatně půldruhého měsíce až tak moc zas není), nebo na dotaz již zodpovězený. Možná se jeho odpověď hodí někomu dalšímu a téma přece uzavřené nebylo. Je to snad něco proti něčemu, dotkl se vás snad tím? To jste všichni takoví MACHŘI, že nesnesete, že by po vás mohl ještě někdo něco dodat? Může se stát, že to bude i hloupost, ale patent na rozum nemá nikdo z nás a ocenit by se měla i ochota a snaha odpovědět. Pokud k jeho odpovědi máte faktické výhrady, tak mu jeho tvrzení vyvraťte, ale prosím NEURÁŽEJTE!


m

  • Host
Re:Jak zkopírovat zakódované DVD
« Odpověď #11 kdy: 04. 11. 2013, 16:54:43 »
Jak se v tom má tazatel vyznat, když 80% tvoří hádky. Jinak tohle je všeobecný dotaz, který za cca 10 let existence DVD neztratil na aktuálnosti. PRvní část problému je dostat takové DVD do počítače, na to je DVD decrypter, který je tak dobrý, že ani nemá konkurenci (mode>ISO>read). Druhá otázka položená v průběhu tu zodpovězená nebyla (i když myslim, že tazatel na to musel přijít sám). Zkopírování na DVD umí opět DVD decrypter (mode>ISO>write) a vypaluje poměrně slušně, takže ho občas používám i pro tento účel (jedná se samozřejmně o DVD s rodinnými záběry a pod, na které mám autorská práva, kradení filmů je fakt pod mojí úroveň). Jinak na vypalování je dobrý TrueBurner.


Petr

  • Host
Re:Jak zkopírovat zakódované DVD
« Odpověď #12 kdy: 05. 11. 2013, 01:47:06 »
Pro m :

Jsi asi podobně mdlého rozumu jako eddy, když počkáš další měsíc a půl a pak poradíš přesně to samé co již před 4 měsíci Bart hodinu a půl po dotazu. Ke všemu nemáš v problematice žádné zkušenosti, když z tebe vypadne takovéto "moudro" :

... na to je DVD decrypter, který je tak dobrý, že ani nemá konkurenci ...

DVD decrypter je přes 8 a půl roku neaktualizovaný mrtvý program, který nemůže znát současné metody kódování DVD a proto zákonitě existují mnohem lepší konkurenční programy ! Např. pravidelně aktualizovaný DVDFab.