Autor Téma: Lan driver  (Přečteno 7492 krát)

Eduard

  • Host
Lan driver
« kdy: 14. 06. 2013, 00:46:39 »
Ahojte zhanám lan driver na zakladnu dosku asus p4s8x-x pre OS win7.Diki

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:Lan driver
« Odpověď #1 kdy: 16. 06. 2013, 21:43:14 »
Ahoj,
stáhni si ze stránek Asusu (vložen odkaz pod) ovladač určený pro Windows XP.
Ve správci zařízení zvol "vybrat ovladač", "Vyhledat ovladač v umístění" a vyber složku "WINXP2K" a potvrď "OK"
Stažený balíček s ovladačem musí být extrahován (rozbalen zip archiv).

ovladač je ke stažení zde:
http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/lan/sislan/lan_sp116b.zip


Více informací = rychlejší odpověď


Franta_Kr.

  • Host
Re:Lan driver
« Odpověď #2 kdy: 17. 06. 2013, 09:46:02 »
Já tedy s XPčkovými drivery pod W7 moc dobré zkušenosti nemám, většinou to nešlo. Pokud na to existuje nějaká finta, tak se rád přiučím. Ještě jde také o to, zda ty sedmičky nejsou 64 bitové a ten stažený driver bude asi 32 bitový, to pak asi půjde těžko, ne?


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:Lan driver
« Odpověď #3 kdy: 17. 06. 2013, 21:48:38 »
Já tedy s XPčkovými drivery pod W7 moc dobré zkušenosti nemám, většinou to nešlo. Pokud na to existuje nějaká finta, tak se rád přiučím. Ještě jde také o to, zda ty sedmičky nejsou 64 bitové a ten stažený driver bude asi 32 bitový, to pak asi půjde těžko, ne?
Co to tady plácáš spammere?
Jasně položená otázka a tvoje odpověď?
O co ti jde?
Více informací = rychlejší odpověď


Eduard

  • Host
Re:Lan driver
« Odpověď #4 kdy: 18. 06. 2013, 02:16:41 »
no nie som si isty tiez ze by to slo s xp driverom a ze ci by to  slo a ci bi to slo aj spravne.no neviem skusat som to este neskusal aj ked ma to uz napadlo ale skusim,alebo rozmyslam nad nejakym softwarom ktory ako napr.slimdrivers (ak by mi vedel niekto poradit)  ktori bi mi to vedel nascenovat a dalo by sa aj zalohovat.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Franta_Kr.

  • Host
Re:Lan driver
« Odpověď #5 kdy: 18. 06. 2013, 07:03:18 »
Co to tady plácáš spammere?
Jasně položená otázka a tvoje odpověď?
O co ti jde?
Nějak se mi pane Tengler nechce věřit, že by toto byla Vaše reakce na můj příspěvek. Neukradl Vám někdo identitu?


Franta Kr

  • Host
Re:Lan driver
« Odpověď #6 kdy: 18. 06. 2013, 19:22:37 »
Já tedy s XPčkovými drivery pod W7 moc dobré zkušenosti nemám, většinou to nešlo. Pokud na to existuje nějaká finta, tak se rád přiučím. Ještě jde také o to, zda ty sedmičky nejsou 64 bitové a ten stažený driver bude asi 32 bitový, to pak asi půjde těžko, ne?
Co to tady plácáš spammere?
Jasně položená otázka a tvoje odpověď?
O co ti jde?
A co vlastně bylo na mém příspěvku tak závadného, že mě označujete za spammera? Ano, otázka zněla jasně: driver do Windows 7. Sdělil jsem jen své zkušenosti s tím a položil dotaz! Slušně a bez osobních invektiv!