Autor Téma: Download z Youtube  (Přečteno 14676 krát)

Petr Tomek

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
Download z Youtube
« kdy: 09. 04. 2010, 16:30:31 »
Nevíte někdo, jak se nyní stahují videa z youtube, když u videí už není adresa na které je video uložené. Nebo já ji tam aspoň po změně designu youtube nevidím. Dík.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Tomcat

  • Host
Re: Download z Youtube
« Odpověď #1 kdy: 09. 04. 2010, 18:36:40 »
Staci zkopirovat adresni radek. Tam kde zadavas adresy webu.


Tomek

  • Host
Re: Download z Youtube
« Odpověď #2 kdy: 10. 04. 2010, 21:27:26 »
Nojo, já jsem si to neuvědomil a tuďíž ani nezkusil. Díky za radu.


Martin Kos

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 40
Re: Download z Youtube
« Odpověď #3 kdy: 21. 04. 2010, 06:29:25 »
Pokud používáš prohlížeč mozilla firefox tak můžeš zkusit i doplněk fast video download kde si vybereš aj formát do kterého chceš video stahnout


Tomáš Filípek

  • Administrator
  • Nováček
  • *****
  • Příspěvků: 34
Re: Download z Youtube
« Odpověď #4 kdy: 26. 04. 2010, 10:32:01 »
Zdravim,
ja osobne vyuzivam program Ashampoo Clipfinder
http://www.slunecnice.cz/sw/ashampoo-clipfinder/
je tam sice nutnost registrace mailem pro bezplatne vyuzivani, ale jinak je celkem pouzitelny.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


robkino

  • Host
Re: Download z Youtube
« Odpověď #5 kdy: 30. 04. 2010, 01:23:40 »
 8)Osobně doporučuji download helper,jedním kliknutím stahuje 99% videí a nejen z youtube,je naprosto zadara a bez registrace,má nulové nároky na HW.... :o


Martin Vávra

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
Re: Download z Youtube
« Odpověď #6 kdy: 30. 04. 2010, 13:19:29 »


Dáša

  • Host
Re: Download z Youtube
« Odpověď #7 kdy: 03. 05. 2010, 16:54:20 »
Já se s tím trápila, zuřila, hledala chybu u sebe...nakonec jsem objevila Orbit..musí se to pak převézt třeba ve Formatu factory do formátu, který je potřeba a je po problému..uf...zkus to. vyzkoušela různé downloadery a nešlo mě to..nejsem expert, ale toto mě jede v pohodě no a co se mě líbí si pak vypálím. Jo a když to stáhneš tím orbitem, tak se to uloží ve tvém prohlížeči co máš třeba gomplayer, ve formátu .flv a pak si to převedeš do formátu podle sebe. Já mám vyhráno. čau a přeji spokojenost. Fuj mě se ulevilo.


milan

  • Host
Re: Download z Youtube
« Odpověď #8 kdy: 09. 05. 2010, 10:31:39 »
měl jsem program save pac šlo to tet to nejde tak jsem si stahl orbit ale nevim jak nato jsem začatečnik nemužež mi poradit dik


Dáša

  • Host
Re: Download z Youtube
« Odpověď #9 kdy: 10. 05. 2010, 10:19:11 »
ahoj, já ten Orbit normálně nainstalovala, a ono se ti to integruje třebas do mozily a jak stahuješ třeba z youtube, tak nahoře na liště je ten orbit  ikonka a to otevřeš /je dole i na hlavním panelu/...najdeš si nějaký video a jak to otevřeš na přehrávání tak klikneš na orbit ikonku nahoře třeba a už se ti tam objeví stažení,video na který se díváš, jako balíček či co to je, a vpravo je napsané recort it..klikneš na to a počkáš až se ti to stáhne a až je to stažené. tak se ti to uloží / to už podle sebe..třeba v gomplayeru nebo nějakým jiným. No a když si to budeš chtít převest do jinýho formátu, / je to uložený .flv/ tak třeba do mp3 přes nějakej konvertor já mám Formát factory..jak už jsem psala, já teď na pc dýl nebyla. Ale když to zvládnu já stará ženská, tak ty v pohodě. tak se měj.


tutu

  • Host
Re: Download z Youtube
« Odpověď #10 kdy: 10. 05. 2010, 10:26:28 »
Proč nevyužít této downloader YouTube.
Je to zdarma!
Zdarma ke stažení YouTube


JK

  • Host
Re: Download z Youtube
« Odpověď #11 kdy: 10. 05. 2010, 17:16:56 »
To je jednoduché najdi si video co chceš stáhnout a zkopíruj si to co je v adresním řádku.
Pak najeď na stránku http://streamdownload.okamzite.eu/youtube-downloader-online/ a tam vlož tu adresu, vyber formát do kterého to chceš uložit (flv/mp4/3gp) a zmážkni stahuj - no a není co řešit. Nic nemusíš instalovat jen si tu stránku doporučuji přidat do záložek.