Autor Téma: Stále se opakující hláška. Při start a běhu W XP  (Přečteno 4375 krát)

Šír B.

  • Host
Většinou si s mnoha věcmi poradím, ale mám problém. Při startu W XP se objeví hláška potíže v aplikaci fotografie. Aplikace musí být uzavřena. Omlouváme se... Tady moje znalosti končí. A potom během provozu se ještě velice často objevuje hláška: Microsoft Feeds Synchronization
 V aplikaci Microsoft Feeds Synchronization došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže.
 Je mozne, ze informace, se kterymi jste pracovali, budou ztraceny
 Ohlaste tento problém aplikaci Microsoft.
 byla vytvorena zprava o chybach, kterou nam muzete zaslat.... atd...
Dočetl jsem se, že by mělo postačit přeinstalovat IE 8. To se ale nedaří a hlásí to: Aplikaci Intenet Explorer nebylo možné nainstalovat, protože se počítači nepodařilo nainstalovat požadovanou aktualizaci. Klepnutím na následující talčítko Stáhnout nainstalujete aktualizaci ručně.
Když to ale udělám, tak se neděje nic! Co s tím.Kdyby alespoň šlo stávající IE odinstalovat a naistalovat to znovu... Ví někdo co s tím?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


JT

  • Host


Šír B.

  • Host
Re:Stále se opakující hláška. Při start a běhu W XP
« Odpověď #2 kdy: 16. 03. 2013, 13:12:40 »
http://support.microsoft.com/kb/923737/cs

Dopálil jsem se a zakoupil W8. Je pravda, že kvůli tomu musím poněkud vylepšit počítač, ale asi to bude nejlepší.....