Autor Téma: hledám program na stahování videa z kamery  (Přečteno 12649 krát)

Rosťa

  • Host
hledám program na stahování videa z kamery
« kdy: 26. 02. 2013, 17:48:18 »
zdravím všechny  potřebuji poradit ze stahování videa z kamery do počítače (podotíkám jsem začátečník) mám hd writer le 1.1 ale je to děs je v angl. a složitý když to ztáhnu tak mám složku videa v m2ts a další 3 složky a obraz se seká . děkuji předem za rady Rosťa

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


benži

  • Host


Kašpi

  • Host
Re:hledám program na stahování videa z kamery
« Odpověď #2 kdy: 26. 02. 2013, 22:11:52 »
Pokud používáš OS Windows, tak je součástí systému je program na úpravu videí Windows Movie Maker. Používal jsem ho k velké spokojenosti před tím, než jsem si koupil program Pinnacle  :)


benži

  • Host
Re:hledám program na stahování videa z kamery
« Odpověď #3 kdy: 27. 02. 2013, 07:01:24 »
Pokud používáš OS Windows, tak je součástí systému je program na úpravu videí Windows Movie Maker. Používal jsem ho k velké spokojenosti před tím, než jsem si koupil program Pinnacle  :)
Pokud by jsi otevřel můj odkaz,tak Movie Maker je uveden mezi prvníma
včetně Pinnacle.


Kašpi

  • Host
Re:hledám program na stahování videa z kamery
« Odpověď #4 kdy: 27. 02. 2013, 07:32:50 »
Pokud používáš OS Windows, tak je součástí systému je program na úpravu videí Windows Movie Maker. Používal jsem ho k velké spokojenosti před tím, než jsem si koupil program Pinnacle  :)
Pokud by jsi otevřel můj odkaz,tak Movie Maker je uveden mezi prvníma
včetně Pinnacle.
Na co si hraješ "benži" ? Copak nemůžu vyjádřit svůj názor, abych podpořil diskuzi? Samozřejmě že jsem četl tvůj příspěvek i s odkazem, ale to neznamená, že se nemohu ještě jednou vyjádřit, přitom nepíšu žádné blbosti, aby jsi mě poučoval.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


benži

  • Host
Re:hledám program na stahování videa z kamery
« Odpověď #5 kdy: 27. 02. 2013, 07:40:06 »
Klídek,já tím nic nemyslel,
jen to,že jsi možná opoměl


benži

  • Host
Re:hledám program na stahování videa z kamery
« Odpověď #6 kdy: 01. 03. 2013, 18:48:45 »
Po uvážení některých reakcí zdejších poradců na mne,
jmenovitě např. Bart,Kašpi,nepřiměřených agresivních reakcí,
jsem se rozhodl z tohoto fora odstoupit a nadále se již
nevěnovat snaze poradit.Přeji mnoho dobrých rad.


konečně

  • Host
Re:hledám program na stahování videa z kamery
« Odpověď #7 kdy: 01. 03. 2013, 22:53:42 »
No to je dost,arogantních rádců je plnej parlament


Řeháková Milada

  • Host
Re:hledám program na stahování videa z kamery
« Odpověď #8 kdy: 02. 03. 2013, 08:20:02 »
Konečně se nebude nikdo navážet těch, kteří nedokáží dost dobře popsat svůj diskuzní problém nebo jsou opravdu neznalí problému a proto se ptají a čekají serózní odpověď a ne jejich poučování a urážení. Konkrétně ukazuji na Martina (ten už se z diskuzí také stáhnul) a na benžiho, při tom právě oni dva, ale dokázali nejlépe poradit, když zrovna nepoučovali, nebo neuráželi. Je to smutné.


mluno

  • Host
Re:hledám program na stahování videa z kamery
« Odpověď #9 kdy: 08. 03. 2013, 15:50:18 »
Obraz se seká, protože ho počítač nezvládá (zvlášť jestli je full-HD), to neni závada videa. Tady nezbývá než experimentovat a najít přehrávač, který to zvládne - ani VLC se mi neosvědčil. Za to se osvědčil nákup nového počítače (osmijádro 4GHz), na kterém problémy nejsou a dokonce i pinnacle si s tim videem poradí bez předžvejkání (které mimochodem pro FullHD trvá asi 80% trvání vodea, na starém to byl asi 3,5 násobek a bez něj to nešlo).
Prostě FullHD video bylo vymyšleno proto, aby nás přinutilo pořídit si nové stroje.


Bart

  • Host
Re:hledám program na stahování videa z kamery
« Odpověď #10 kdy: 08. 03. 2013, 16:42:27 »
... osvědčil se nákup nového počítače (osmijádro 4GHz), na kterém problémy nejsou a dokonce i pinnacle si s tim videem poradí bez předžvejkání... Prostě FullHD video bylo vymyšleno proto, aby nás přinutilo pořídit si nové stroje.

Heh, a teď všichni povinně pořídit nové stroje - třeba osmijádro, 4 GHz.  ;D

Nic proti, ale já si bohatě vystačím s mým Intel Core2 Duo - 3,00 GHz.
Bez problémů si můžu přehrát filmy, i nějaké novější hry...


Teď nevím, ale je možné, že v tvém PC schází aktuální kodeky, pak to má za následek sekání obrazu.

Stáhni a nainstaluj:

http://www.slunecnice.cz/sw/k-lite-mega-codec-pack/