Autor Téma: Přehrávač AVI, vypálení filmu v AVI  (Přečteno 34273 krát)

simča simonka

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
Přehrávač AVI, vypálení filmu v AVI
« kdy: 06. 04. 2010, 13:07:45 »
ahojík mam strasnej problem mam svuj oblibeny serial ktery je na uloz to jen v avi me to spusti protoze mam ten prehravac,ale kamosce jsem to chtela dat na dvd ale ji to neprehraje porad te mi jestli to spatne vypaluju a kde mam sehnat tento prehravac pro kamosku nebo jak to preformatovat.
« Poslední změna: 06. 04. 2010, 15:04:22 od Tomáš Filípek »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


bredyx

  • Host
Re: Přehrávač AVI, vypálení filmu v AVI
« Odpověď #1 kdy: 06. 04. 2010, 17:40:17 »
Napiš mi na email a já ti poradím.


Pepa

  • Host
Re: Přehrávač AVI, vypálení filmu v AVI
« Odpověď #2 kdy: 13. 04. 2010, 15:53:56 »
Pokud máš Windows 7, tak jejich součástí je i program Windows DVD Maker (v XPéčkách není, Visty nemusím), který pálí přímo DVD disky ve formátu DVD video, které přehraješ v PC i v přehrávači (domácím kinu). Program je strašně jednoduchý, vložíš avi soubor/y nebo jiné video, vybereš normu (předpokládám PAL), formát a pár dalších možností. Do vypalovačky vložíš čisté dvd (na jednovrstvé 4,7 GB se vejde 150 minut!) a necháš program makat. Bude to trvat dost dlouho (klidně i 2 hod.) podle rychlosti tvého pc, tak si dej pozor na nastavení usnutí apod.!


Lena

  • Host
Re: Přehrávač AVI, vypálení filmu v AVI
« Odpověď #3 kdy: 28. 04. 2010, 17:29:11 »
Moc prosím, nevíte proč mi nejde vypálit film na dvd. Vypaluju přes nero a píše mi to ve finále "není dostatek místa pro vypálení obrazu CD" a pořád a pořád... proč???  :'(


Pepa

  • Host
Re: Přehrávač AVI, vypálení filmu v AVI
« Odpověď #4 kdy: 30. 04. 2010, 11:35:01 »
Jestli to nebude tím, že obraz CD bys měla pálit na CD a ne na DVD  :) .

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


heihei

  • Host
Re: Přehrávač AVI, vypálení filmu v AVI
« Odpověď #5 kdy: 06. 05. 2010, 08:33:47 »
Napiš mi na email a já ti poradím.
Tento konvertor vám pomůže konvertovat video do libovolného formátu, například jako AVI, pro vypalování. http://www.downloadvideos-convert.com/


Killer

  • Host
Re: Přehrávač AVI, vypálení filmu v AVI
« Odpověď #6 kdy: 08. 07. 2011, 14:50:50 »
Dííííííííííík moc za ten WDVD maker