Autor Téma: problem s napalenim  (Přečteno 37854 krát)

mata60

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 7
problem s napalenim
« kdy: 11. 02. 2013, 23:20:33 »
Vedeli bz ste mi poradit, prosim. Chcela som si napalit dvd a uz vo finalnej faze napalovania mi vzskocil tento text : Spustenie prehravacadvd bolo neuspesne. Nastavte cestu k prehravacu DVD v Nastavenia/Jadro/prikaz/ pre nahlad alebo otvorte nasledujuci adresar vo vasom prehravaci dvd:c:/users/admin/appData/local/temp/dvd-out

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


kallell

  • Host
Re:problem s napalenim
« Odpověď #1 kdy: 12. 02. 2013, 12:35:01 »
pomocí jakýho softu vypaluješ?


mata600

  • Host
Re:problem s napalenim
« Odpověď #2 kdy: 12. 02. 2013, 12:48:01 »
icq


Bart

  • Host
Re:problem s napalenim
« Odpověď #3 kdy: 12. 02. 2013, 15:00:20 »
ICQ přece není soft na vypalování...  ::)
(Alespoň takový název pro vypalovací software mi není známý...)


mata60

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 7
Re:problem s napalenim
« Odpověď #4 kdy: 12. 02. 2013, 16:12:26 »
V DVDStyler som si spravila to dvd-cko

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


mata60

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 7
Re:problem s napalenim
« Odpověď #5 kdy: 12. 02. 2013, 16:28:26 »
Este som zabudla napisat, ze pred vyssie uvedenymi oznameniami mi este napise toto: System Windows nemoze najst subor wmplayer. Skontrolujte, ci ste zadali spravny nazov a potom pokus zopakujte.
Prehravac v pocitaci mam VLC Player


kallell

  • Host
Re:problem s napalenim
« Odpověď #6 kdy: 12. 02. 2013, 22:45:51 »
Tak tohle bude těžký!!! Nevim,ale nějak si pleteš vypalování s přehráváním!!! Myslim,že vypalování je pro tebe tabu,tak pro klid duše-kup si třeba NERO nebo Ultraiso,nebo se podívej semka do nějaký sekce a stáhni si program na vypalování a aspoň se ho nauč používat jako začátečník!(prosím).Tim dočasně končim téma -vypalování-proč? ICQ- soft na vypalování?Hele vážně se to trochu nauč !PLS
 To co píšeš dál,je přehrávání souborů (audio,video),Samozřejmě,že máš windows media player (tebou napsáno "wmplayer")jeden ze základních podprogramů Win!.Pokud chceš používat jiný přehrávač,musíš to Win dát vědět.Nejčastěji -najedeš na zvolený AV soubor-klikneš pravým tl. a dáš -"otevřít v programu"-tam si vybereš výchozí program a zaškrtneš "vždy otevírat tento typ souboru programem..." Tohle stačí udělat pouze jednou u každého zvoleného formátu.
P.S. smíme vědět,co si "vypalovala"? Třeba nám to pomůže při psaní rad ;)


mlu

  • Host
Re:problem s napalenim
« Odpověď #7 kdy: 13. 02. 2013, 13:12:50 »
Zakázat autorun. Ten možná sabotuje vypalování. Ale jak zrušit autorun v novějších windousech fakt nevim (vždy to najdu až po delším bádání - někde se musí dát neprovádět žádnou akci, namísto přehrát videodisk).
Ale jistě to může být spousta jiných věcí - stálo by za to zkusit jiný vypalovací soft (mě se osvědčil trueburner, pokud se vypalování nepovede, ohlásí i typ chyby nejenom že se nepovedlo).


mata60

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 7
Re:problem s napalenim
« Odpověď #8 kdy: 13. 02. 2013, 16:31:12 »
to Kellel=To icq som nenapisala ja. Pozrite si kto zalozil temu a kto to napisal...


kallell

  • Host
Re:problem s napalenim
« Odpověď #9 kdy: 13. 02. 2013, 22:36:21 »
omlouvam se! Jak nepřehlédnutelný,já blb. Mata60 a Mata600. Promiň :-[
V každým případě se ale ujisti na co se ptáš. Příjde mi to ,že trochen pleteš do sebe vypalování a přehrávání. A od "MLU" to neber moc vážně!! (Promiň "MLU").Je totiž šumák jestli ti máš zaplej autorun či ne. 95% lidí,kteří mají jistý cíl, stejně klikne na "storno".
Ale Mato,fakt promiň za mé přehlédnutí


mata60

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 7
Re:problem s napalenim
« Odpověď #10 kdy: 14. 02. 2013, 17:37:42 »
Ale vsak v pohode, nic sa nedeje. Dakujem za ochotu pomoc :-)


Bart

  • Host
Re:problem s napalenim
« Odpověď #11 kdy: 14. 02. 2013, 17:57:15 »
icq


Člověče, čím to vlastně myslíš ???

 :D


mluno

  • Host
Re:problem s napalenim
« Odpověď #12 kdy: 22. 02. 2013, 10:43:08 »
Je totiž šumák jestli ti máš zaplej autorun či ne. 95% lidí,kteří mají jistý cíl, stejně klikne na "storno".
To bych netvrdil, stačí nechat zaškrtlé "vždy provést tuto akci" a okénko se už příště neukáže. Ale vůbec než se to okénko ukáže, musí systém načíst hlavičku DVD, které začlo jejím vypálením existovat a to kapku zdrží vypalování. Já vim, že dneska většina programů si umí vypalovačku usurpovat pro sebe a taky že toto zdržení čtením signatury disku neni většinou nijak významné. To bylo tak před deseti lety, kdy musel člověk obrátit myš na záda (tehdy s kuličkou), aby při vypalování ani nehnul myší. Ale je to přecejenom jedna z možností.
Každopádně pokud se při vypalování spustí hláška, že nebylo možné najít přehrávač, vypadá to opravdu na to, že pro filmová DVD/BD je výchozí akcí pustit film (toto nastavení dělá třeba cyberlink ale i jiné invazivní programy). To mě vedlo k té úvaze o autorunu. Ale pokud někdo používá pro vypalování ICQ tak je možné leccos.