Autor Téma: TP-LINK nastavení  (Přečteno 9771 krát)

milan

  • Host
TP-LINK nastavení
« kdy: 17. 01. 2013, 20:35:44 »
Nevíte náhodou,prosím,někdo,jak mam nastavit  TP-LINK W8951NB ,tak aby mi šla wifi? Zkoušel jsem vše možné (restarty,aut.nastavení,ruční nastavení,Googlit,..)Bez úspěchu. Prostě- kabelem internet jde,přes wifi se dostanu pouze do routeru(kde mohu i administrovat!!!?),ale router mě nepustí na síť. V PC problém neni-zkoušeno na 2 noťasích,dvou PC s wifi klientem,Win XP i 7 (oba vykazují "zelenou") ! Podle mého,dělam někde chybu v nastavení routeru(no jo ale,co to aut.nastavení?).Nemáte někdo zkušenost? Přemýšlim o reklamaci!Prostě teď apeluji hlavně na človíčky,co znají dobře IT (modemy,routery,internet)  Díky předem

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


rado

  • Host
Re:TP-LINK nastavení
« Odpověď #1 kdy: 19. 01. 2013, 18:55:42 »
po restertovani tp link routra taj vyhladat wifi siete,najde sa tp link klikni nan a daj pripojit,potom bude chciet pin kod routra ktory je na spodnej strane routra ten zadaj a bude to slapat


milan

  • Host
Re:TP-LINK nastavení
« Odpověď #2 kdy: 20. 01. 2013, 11:53:02 »
Promiň,ale neee. Tohle mam za sebou!Už komunikuji s technickou podporou TP-LINKu.A jak vidno začínají být také v koncích! Takže dle mého,to bude reklamace.Po všem ,co jsem už zkusil a i co mi psali z TP-LINKu,začínam věřit tomu,že nějaký čip,tiškák,..má poruchu(studeňák,...),takže .....Díky za pomoc. No upřímně-zatim to nevzdávam. ;)


milan

  • Host
Re:TP-LINK nastavení
« Odpověď #3 kdy: 28. 01. 2013, 22:44:33 »
Mam to! Chce snad někdo vědět jak to nastavit? Já jen,že mi googlování nepomohlo a v TP-LINK si na mě vylámali zuby!


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:TP-LINK nastavení
« Odpověď #4 kdy: 29. 01. 2013, 01:36:56 »
Určitě budeme rádi za postup nastavení.
Více informací = rychlejší odpověď

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0