Autor Téma: Připojení k internetu  (Přečteno 5965 krát)

Aleš

  • Host
Připojení k internetu
« kdy: 06. 01. 2013, 12:20:21 »
Zdravím . Mám problém . Mám doma router a na něm mám zapojené 2 pc . Všechno vždy šlapalo jak mělo , ale včera mi začlo blbnout připojení na jednom pc . Ikonka dole mi ukazuje , že je všechno v pořádku , pc k internet je připojený , ale nejde mi najet žadná stránka na internetu . Ale když zapnu multiplayer na jedné hře , tak se normálně připojím a hraju přes internet . Zkusil jsem resetovat router , ale nepomohlo to . Nevíte v čem je problém ? Na tom prvním pc mi jde internet a na tom druhém mi nenajede žádná stranka . Děkuju za rady .

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Aleš

  • Host
Re:Připojení k internetu
« Odpověď #1 kdy: 06. 01. 2013, 12:23:59 »
A ještě .. Včera tatik vyhodil pojistky v baráku , tak se všechno vyplno a od té doby mi to asi nejede , ale nevím to jistě, protože jsem nebyl celý den na internetu  ,až v noci jsem to zjistil .


Franta Kr

  • Host
Re:Připojení k internetu
« Odpověď #2 kdy: 06. 01. 2013, 13:29:57 »
Asi bych nejprve zkusil dát z příkazového řádku "ipconfig /renew".


Aleš

  • Host
Re:Připojení k internetu
« Odpověď #3 kdy: 06. 01. 2013, 14:03:49 »
Stav media : odpojeno , ....ipv4,maska podsítě , vychozí brána .. u všech je číslo ;)


Petr

  • Host
Re:Připojení k internetu
« Odpověď #4 kdy: 10. 06. 2013, 15:47:18 »
no to je prave ono,kdyz jedeš z routru tak musis mit vse v automatice a nastavit router na tvoji adresu IP. Pokud mas blokaci na tvoji sitovou MAC adresu tak musis zapnout a zadat DHPC,pokud ale nemas blokacii na jednu MAC adresu sitové karty,tak DHPC naopak vypni. vsechno najed a zavolej provozovateli at ti aktualizuje MAC adresu na router a pak mužeš teprve jet na víc PC

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0