Autor Téma: Záloha herních save  (Přečteno 5795 krát)

milan

  • Host
Záloha herních save
« kdy: 10. 10. 2012, 20:22:55 »
Dobrej potřebuji nutně(už) překopat PC .Přehrát XP-čka.Ale problém je v tom ,že mam rozehraných ca 20 her ,a to v ruzných uhraných "vzdálenostech" a po překopnutí Win bych je nerad hrál od začátku.Zkrátka je tam poté nahrát zpět ale tak aby to fachalo,jako když bych nic nepřehrával.Vim,že některý nejdou,ale aspoň většinu.Prosím neptejte se na názvy her.Na to nemam čas ;). Prostě nějaký všeobecný (fukční) návod.Díky moc

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


benži

  • Host
Re: Záloha herních save
« Odpověď #1 kdy: 23. 10. 2012, 09:47:35 »


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re: Záloha herních save
« Odpověď #2 kdy: 24. 10. 2012, 06:27:44 »
Dobrý odkaz @Benži.

Já bych raději instaloval aplikace, hry.. přes Total Uninstall, který odchytí kam a co program při instalaci nacpe.
Log se dá uložit.

Dále bych spustil nějaký monitorovací program souborů a složek, registru na odchycení změn.
(toho využívají autoři zmiňovaných programů @Benži a pak vydávají update podporovaných her)

Vesměs je vše ukládáno v adresáři programu, v dokumentech, popř. v dočasných složkách.



Více informací = rychlejší odpověď


Bárt

  • Host
Re: Záloha herních save
« Odpověď #3 kdy: 24. 10. 2012, 18:34:50 »
Možnosti jsou---
http://magazin.stahuj.centrum.cz/jak-zalohovat-ulozene-pozice-z-her/


Musím souhlasit.
Opravdu dobrý odkaz.
Sám jsem si ty prográmky na zálohu uložených herních pozic stáhl.

 ;)


milan

  • Host
Re: Záloha herních save
« Odpověď #4 kdy: 25. 10. 2012, 17:54:19 »
Díky "Benži"!!! Juknul jsem tam a v podstatě něco takového jsem hledal! Vskutku díky! :D Mj. jsem i googlil a vše víceméně směruje k "Game save manager" .Mam ho již,tak pujdu do toho.
 Pro p.Tenglera-vy se možná vyznáte v "HKEY_USER,..." já a mnoho dalších ne.Ale i Vám díky za radu.
 Na reakce p.Petra nereaguji,ale všiml jsem si že se to tu blíží k nadávkovému fóru než-li poradenství!!!!Zamyšlení pro správce serveru,potažmo p.Tenglera! Fórum pomalu strácí na svym účelu.Osobně-hanlivé,urážlivé apod.příspěvky bych z fleku mazal,admini! JEN muj názor,JEN muj názor. S úctou milan

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Bárt

  • Host
Re: Záloha herních save
« Odpověď #5 kdy: 25. 10. 2012, 20:58:01 »
Citace - @milan:
" všiml jsem si že se to tu blíží k nadávkovému fóru než-li poradenství!!!!Zamyšlení pro správce serveru,potažmo p.Tenglera! Fórum pomalu strácí na svym účelu.Osobně-hanlivé,urážlivé apod.příspěvky bych z fleku mazal,admini! "

Tohle sám znám velmi dobře...   :)