Autor Téma: stahování  (Přečteno 11815 krát)

Petr

  • Host
stahování
« kdy: 17. 09. 2012, 22:51:53 »
Nejdou mi stáhnout jízdní řády pro mobilní telefony na stránce www.dpo.cz.Nevím si s tím rady .nevíte proč to nejde nebo asi mi k tomu v PC něco chybí a nevím co.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:stahování
« Odpověď #1 kdy: 18. 09. 2012, 09:13:12 »
Dobrý den, jízdní řády jsou ve formátu *.pdf, takže k prohlížení, nebo editaci je zapotřebí program, který tuto koncovku otevře.
Jedná se o Portable Document.

Doporučuji zdarma dostupný program PDF-XChange Viewer ke stažení zde na slunečnici.
http://www.slunecnice.cz/sw/pdf-xchange-viewer/

Po nainstalování by neměl být již žádný problém s otevíráním, nebo i úpravou pdf dokumentů.
Více informací = rychlejší odpověď


Petr

  • Host
Re:stahování
« Odpověď #2 kdy: 19. 09. 2012, 23:57:37 »
No nejde to stále takže kdoví v čem to je.Ještě si kvůli tomu rozhasím celý nastavení PC,což už se asi stalo a jsem zvědav kdo to dá dokupy.Ale nechápu základní věc a ono to nejde.


Petr

  • Host
Re:stahování
« Odpověď #3 kdy: 20. 09. 2012, 00:04:33 »
No jeví se to tak že ve správci stahování se ten PDF-XChange Viewer objeví,ale ve stažených souborech v PC už není.Tak já už fakt nevím,jsem laik a nerozumim tomu.Potřeboval bych to nějak polopatě vysvětlit co s tím,ono  zrada bude někde v PC asi ale kde to opravdu nevím


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:stahování
« Odpověď #4 kdy: 20. 09. 2012, 08:27:46 »
Ve správci stahování stačí 2x poklepat na stažený soubor a poté se spustí instalace.
Nepíšete v jakém internetovém prohlížeči jste soubor stahoval.
Více informací = rychlejší odpověď

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Bárt

  • Host
Re:stahování
« Odpověď #5 kdy: 20. 09. 2012, 15:15:22 »


Petr

  • Host
Re:stahování
« Odpověď #6 kdy: 20. 09. 2012, 15:26:04 »
Stahuji to v prohlížeči Mozilla.Po stažení pokud se to stáhlo tak se to ukáže ve správci stahování v nějakém Win RARU a dál to nejde otevřít nebo se to oteřou nějaké složky kde ale nic není.U těch jízních řádů,když na to 2x kliknu tak to napíše že program IE přestal pracovat a navržené řešení:ukončit program.Já si myslím že ten PC nic nestahuje do PC,to je můj názor,ale nevím proč.I když se to tváří že stahuje a ve správci stahování se to objeví.


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:stahování
« Odpověď #7 kdy: 20. 09. 2012, 19:05:43 »
Souhlasím s navrhovaným řešením viz. @Bárt.
Více informací = rychlejší odpověď


Jitka Tauchmanová

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 25
  • Jen nejsilnější přežijou!
    • Software pro všechny
Re:stahování
« Odpověď #8 kdy: 21. 09. 2012, 16:35:32 »
Domluvte se s panem Tenglerem přes email.
Pomohl mi tím, že jsem si stáhla program TeamViewer a on se připojil.
Všechno co nabízí servis slunečnice, připojení a oprava zdarma bez reklam.
Vím, že to působí jako reklama, ale je to opravdu obětavý člověk a vše Vám online (zvuk, chat) vysvětlí.
Byla jsem připojena cca. dvě hodiny a PC mi kopmpletně zrychlil a opravil.

Pardon pane Tenglere
Jen nejsilnější přežijou!


Petr

  • Host
Re:stahování
« Odpověď #9 kdy: 21. 09. 2012, 17:45:15 »
A tak kolik jste za to zaplatila?


Petr

  • Host
Re:stahování
« Odpověď #10 kdy: 21. 09. 2012, 17:50:18 »
Pokud mi p.Tengler pošle email rád se s ním domluvím.Ještě mi to taky nepřečte Pravidla použití služby u pomoci s počítačem na Slunečnici.Ukázka:��<html xmlns:v="urn:schemas-microsoft-com:vml" xmlns:o="urn:schemas-microsoft-com:office:office" xmlns:w="urn:schemas-microsoft-com:office:word" xmlns:m="http://schemas.microsoft.com/office/2004/12/omml" xmlns="http://www.w3.org/TR/REC-html40"> <head> <meta http-equiv=Content-Type content="text/html; charset=unicode"> <meta name=ProgId content=Word.Document> <meta name=Generator content="Microsoft Word 14"> <meta name=Originator content="Microsoft Word 14"> <link rel=File-List href="podminky-sluzby_soubory/filelist.xml"> <link rel=Preview href="podminky-sluzby_soubory/preview.wmf"> <!--[if gte mso 9]><xml> <o:DocumentProperties> <o:Author>peet</o:Author> <o:Template>Normal</o:Template> <o:LastAuthor>peet</o:LastAuthor> <o:Revision>2</o:Revision> <o:TotalTime>10</o:TotalTime> <o:Created>2012-09-10T10:10:00Z</o:Created> <o:LastSaved>2012-09-10T10:10:00Z</o:LastSaved> <o:Pages>1</o:Pages> <o:Words>508</o:Words> <o:Characters>3003</o:Characters> <o:Lines>25</o:Lines> <o:Paragraphs>7</o:Paragraphs> <o:CharactersWithSpaces>3504</o:CharactersWithSpaces> <o:Version>14.00</o:Version> </o:DocumentProperties> <o:OfficeDocumentSettings> <o:AllowPNG/> </o:OfficeDocumentSettings> </xml><![endif]--> <link rel=themeData href="podminky-


Jitka Tauchmanová

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 25
  • Jen nejsilnější přežijou!
    • Software pro všechny
Re:stahování
« Odpověď #11 kdy: 21. 09. 2012, 18:00:26 »
Všechno bylo zdarma.
Sice jseme si museli domluvit termín, kdy má čas, ale pak to jelo jak po másle.
Pan T.D. tbere vše jako koníček a pomoc slabším uživatelům.
stačí klepnout na ikonu obálky u jeho profilu a toť vše.
Odpověděl mi během hodiny.

Jen nejsilnější přežijou!


Petr

  • Host
Re:stahování
« Odpověď #12 kdy: 21. 09. 2012, 18:04:28 »
Tak to zkusím ,zatím moc díky :)


Petr

  • Host
Re:stahování
« Odpověď #13 kdy: 21. 09. 2012, 18:26:54 »
Přes to obálku nejde odeslat email p. Tenglerovi.Píše to že tam jsou nějaké neplatné znaky tak musím tady tudy.Můžete se mi ozvat p.Tenglere na email:petrseidl10@seznam.cz


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:stahování
« Odpověď #14 kdy: 22. 09. 2012, 14:07:04 »
Děkuji za reklamu  8)
Již jsem odeslal email a informace.
Více informací = rychlejší odpověď