Autor Téma: Stažení videa z kamery do PC  (Přečteno 51073 krát)

Jana Hadamová

  • Host
Stažení videa z kamery do PC
« kdy: 22. 03. 2010, 19:51:47 »
Mohl by mi  prosím někdo poradit, jaký program je potřeba nainstalovat pro stažení videa z kamery s MiniDV kazetou do počítače???

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


lisaco

  • Host
Re: Stažení videa z kamery do PC
« Odpověď #1 kdy: 26. 03. 2010, 21:46:53 »
pořiď si třeba Pinacle studio


M

  • Host
Re: Stažení videa z kamery do PC
« Odpověď #2 kdy: 29. 03. 2010, 15:52:31 »
Jojo, s tím souhlasím, pro začátečníky je to určitě dobrá věc, navíc počeštěná...


mluno

  • Host
Re: Stažení videa z kamery do PC
« Odpověď #3 kdy: 29. 03. 2010, 16:16:36 »
Na to bohatě postačí windows movie maker. Součást Win XP, použitelná verze je od service pack 3, nebo novějších windowsech (vista a asi i w7 - ty neznám).
Něco jiného je úprava získaného videa, ta je wmm spíš nouzové řešení.


gutlik

  • Host
Re: Stažení videa z kamery do PC
« Odpověď #4 kdy: 03. 04. 2010, 08:13:13 »
Mohl by mi  prosím někdo poradit, jaký program je potřeba nainstalovat pro stažení videa z kamery s MiniDV kazetou do počítače???

Kup si televizni kartu  je to jednoduche  ja to mam a jsem stim spokojeny

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


dedas

  • Host
Re: Stažení videa z kamery do PC
« Odpověď #5 kdy: 03. 04. 2010, 11:51:42 »
Já už dlouhé roky používám Pinakle studio 12.S kamery si to stáhne a zároveň si utvoříš film a vypališ to na disk.Je to jednoduché a v češtině.Myslím,ýe 10 nebo 11 se dá stáhnout z internetu.Je to vynikající programek.


Boleslav

  • Host
Re: Stažení videa z kamery do PC
« Odpověď #6 kdy: 04. 04. 2011, 12:51:08 »
Mám stejný problém s panasonikem.Pinacle studio nestáhne video přes usb, pokud není v pc video karta.Jedině nainstalovat motio dv studio 5,6 le a pak update na 6 le, ale 5,6 lze jen v xp,instalaci ve w7 to nevezme.Možná to neumím,  mě pinacle načítá čas, ale bez obrazu z kamery.


Vadim

  • Host
Re: Stažení videa z kamery do PC
« Odpověď #7 kdy: 04. 04. 2011, 16:17:10 »
pouzivam Cyberlink powerDirector.... dokaze i nahravat primo z kamery a umi spoustu dalsich veci , automaticke vylepseni, strih , prechodove efekty atd..... osobne mi vyhovuje vic jak Pinacle, pripada mi prehlednejsi prostredi.


Boleslav

  • Host
Re: Stažení videa z kamery do PC
« Odpověď #8 kdy: 05. 04. 2011, 07:39:45 »
pouzivam Cyberlink powerDirector.... dokaze i nahravat primo z kamery a umi spoustu dalsich veci , automaticke vylepseni, strih , prechodove efekty atd..... osobne mi vyhovuje vic jak Pinacle, pripada mi prehlednejsi prostredi.
Mám stejný problém s panasonikem.Pinacle studio nestáhne video přes usb, pokud není v pc video karta.Jedině nainstalovat motio dv studio 5,6 le a pak update na 6 le, ale 5,6 lze jen v xp,instalaci ve w7 to nevezme.Možná to neumím,  mě pinacle načítá čas, ale bez obrazu z kamery.Tak jsem neměl pravdu,lze instalovat i ve w7,ale po instalaci nutno připojit a hlavně spustit manuálně přehrávání záznamu na kameře k identifikaci nového hardwaru!


Ondřej Špulák

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 106
Re: Stažení videa z kamery do PC
« Odpověď #9 kdy: 05. 04. 2011, 11:43:57 »
Dobrý den,
velké množství programů (včetně zde zmiňovaných) na stahování videa z kamery a jeho následný střih si můžete stáhnout zde: http://www.slunecnice.cz/video/editace-videa/


stana

  • Host
Re: Stažení videa z kamery do PC
« Odpověď #10 kdy: 10. 04. 2011, 11:52:02 »
Prosím o radu, stáhla jsem si Movi Maker do Win7 a on mi píše že nepodporuje formát videí MP4, přitom ve vistách tento formát jde normálně upravit. Mohl by jste mi někdo poradit, čím to může být? 6e by nějaká jiná verze, ale žádné číslo u něj nemohu najít.


Ondřej Špulák

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 106
Re: Stažení videa z kamery do PC
« Odpověď #11 kdy: 12. 04. 2011, 00:08:00 »
Dobrý den,
pokud nejde do vašeho programu formát MP4 načíst, pak jej můžete před importem převést do jiného podporovaného formátu (například AVI). Slouží k tomu například aplikace MP4Cam2AVI Easy Converter - http://www.slunecnice.cz/sw/mp4cam2avi/


pituch

  • Host
Re: Stažení videa z kamery do PC
« Odpověď #12 kdy: 15. 04. 2011, 15:08:56 »
treba si kupit innoDV kartu do PC a stahovat cez miniDV port.program uplne staci WMM alebo NERO


starej_vul

  • Host
Re: Stažení videa z kamery do PC
« Odpověď #13 kdy: 19. 08. 2011, 18:05:15 »
Všechno špatně. Jedině

http. //www.mourek.cz

Nemá to chybu. Ztáhnete to na disk a pak ... děj se vůle páně.
Upozornění: je to v DV-kodeku, je bezstrátový, leč zdarma a pak si to můžeš sestřihnout a uložit třeba v DiX.

Jinou variantou je koupit si TV-USB-kartu  (kolem 400 Kč a musí umět digitální TV) Tím pak dostanete video z kamerky do PC i s kodováníém ...


monza

  • Host
Re: Stažení videa z kamery do PC
« Odpověď #14 kdy: 19. 08. 2011, 18:22:27 »
Co tady otvíráš vlákna 4 měsíce starý,hlupáku a ještě ke všemu plácáš.
Tvůj nick je odpovídající.