Autor Téma: Windows 7 instalace  (Přečteno 29660 krát)

Dupik

  • Host
Windows 7 instalace
« kdy: 09. 06. 2012, 20:57:32 »
Dobrý den, prosím vás jestli by ste mi nemohli napat instalaci krok po kroku stáhl sem si iso.Jestli vypálit atd prostě krok po kroku.Děkiúji

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Roman

  • Host
Re:Windows 7 instalace
« Odpověď #1 kdy: 10. 06. 2012, 11:24:13 »
no vypálit to můžeš i nemusíš -záleží na tobě ale hlavně musíš mít progr. který ti otevře ISO soubor. Až jej otevřeš tak klikneš na setup a instalace jede - ale jak to provedeš s ověřením key..? Ono ty cracky no nevím já mám orig.


Roman

  • Host
Re:Windows 7 instalace
« Odpověď #2 kdy: 10. 06. 2012, 17:22:18 »
instalace probíhá automaticky 1. krok ti nabízí jestli chceš upgrade ale to jde jen z visty na win 7. Pokud máš XP tak klikni na novou instalaci. Jinak informace na microsoft.cz. Nevím co chceš víc?


Dupik

  • Host
Re:Windows 7 instalace
« Odpověď #3 kdy: 10. 06. 2012, 21:08:47 »
Jen sem chtěl vědět co s isem.Teď už to vím...Dám do deamonu a instalace jde.. v biosu nemusím nic upravoavt ne?


mluno

  • Host
Re:Windows 7 instalace
« Odpověď #4 kdy: 18. 06. 2012, 16:01:46 »
Instalace sedmiček je daleko jednodušší než XPéček (aspoň něco ms zlepšil). Takže strčíš CD (vlastně DVD) do mechaniky a vše jde samo (pokud ho strkáš do prázdného počítače, jinak na nápis "instalaci spustíte stiskem libovolné klávesy" správně zareagovat). Ještě musíš mít DVD mechaniku jako bootovací zařízení. A pokud máš českou verzi, tak nevidim problém (jen je potřeba si ujasnit co s diskem, kolik oddílů, jak velkých a kolik vyhradit systému, případně jestli udělat jen jednu partition....).

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Dominik Janoušek

  • Host
Re:Windows 7 instalace
« Odpověď #5 kdy: 14. 03. 2013, 17:05:02 »
Dobrý den,
Mám prozbu ohledně bootování win7,můžu nabootovat win7 ultimate z bootovacího disku win7 starter? (oprava boot manageru)


gabriela

  • Host
Re:Windows 7 instalace
« Odpověď #6 kdy: 02. 02. 2014, 09:44:28 »
no vypálit to můžeš i nemusíš -záleží na tobě ale hlavně musíš mít progr. který ti otevře ISO soubor. Až jej otevřeš tak klikneš na setup a instalace jede - ale jak to provedeš s ověřením key..? Ono ty cracky no nevím já mám orig.


Petr

  • Host
Re:Windows 7 instalace
« Odpověď #7 kdy: 04. 02. 2014, 12:07:44 »
Další z mnoha ***Ů na Slunečnici : gabriela.


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:Windows 7 instalace
« Odpověď #8 kdy: 05. 02. 2014, 05:38:16 »
Dobrý den,
Mám prozbu ohledně bootování win7,můžu nabootovat win7 ultimate z bootovacího disku win7 starter? (oprava boot manageru)


Pokud selžou veškeré dostupné prostředky k obnově startu Windows, zde je jednoduchý návod na opravu.
vložte instalační DVD/USB Windows do mechaniky

nastavte BOOTování z DVD/USB

jakmile se načte instalace Windows, klepněte na možnost "Opravit počítač" (Repair your computer)volba


pokud se vám zobrazí nabídka opravit Windows , tak ji zrušte, stejně tak i ostatní a klepněte v nabídce na položku "Příkazový řádek" (command prompt)
 Volba nástroje
jakmile se vám otevře okno příkazového řádku máte vyhráno a napište následující:

bootrec /fixmbr
bootrec /fixboot
bcdedit /export C:\backup1¨
C:
cd boot
attrib bcd -s -h -r
ren c:\boot\bcd backup1.old
bootrec /rebuildbcd
Zde bude vyhledávat systém, který se nachází na disku, vyčkejte a pokračujte dále zadáním
Y nebo V
další řádek můžete vložit, ale nemusíte, stačí uzavřít okno a restartovat počítač
shutdown -r
Více informací = rychlejší odpověď


Pepa

  • Host
Re:Windows 7 instalace
« Odpověď #9 kdy: 16. 02. 2014, 19:54:23 »
Další z mnoha ***Ů na Slunečnici : gabriela.

Zdravim s Horek nad Sazavou  :)


ml

  • Host
Re:Windows 7 instalace
« Odpověď #10 kdy: 26. 02. 2014, 14:28:17 »
Dobrý den, prosím vás jestli by ste mi nemohli napat instalaci krok po kroku stáhl sem si iso.Jestli vypálit atd prostě krok po kroku.Děkiúji
To snad nemyslíte vážně? Vy si řikáte o návštěvu toho komanda, co nám před lety ukazoval microsoft v reklamě na svoje systémy.

Dejme tomu, že máte koupenou licenci a použití staženého iso je tedy legální (ostatně takto se distribuují mnohé programy i daleko dražší než windows, s tím že zaplatíte 150 tisíc a DVD vám pošlou zdarma na požádání, jinak si instalačky stahujete sami). Nejlépe vypálit a nebo připojit jako virtuální mechaniku (to se spíš týká programů než OS, ale pro tyto účely jsou také programy, které z flešky udělají virtuální bootovací DVD - to pokud nemáte v počítači mechaniku). Vzhledem k tomu, že cena DVD je 7 korun, tak jednoznačně vypaláit, pak z něj nabootovat a postupovat dle instrukcí (většinou stačí odklikávat další).
Pokud si vzpomínám, instalace W7 neskýtá žádné problémy a je docela rychlá (třeba ve srovnání s XP). No alespoň něco bylo vylepšeno.