Autor Téma: Nejdou LibreOffice 3.5.2  (Přečteno 5791 krát)

Michal

  • Host
Nejdou LibreOffice 3.5.2
« kdy: 26. 04. 2012, 12:16:23 »
Dobrý den. Prosím nevíte co mám a kde udělat?
     Problém: Používám LibreOffice ve win7. Nainstaloval jsem novou verzi LibreOffice 3.5.2 a instalace proběhla OK. Přesto, když chci spustit LibreOffice 3.5.2 tak se zastaví u této hlášky /Brána Windows Firewall zablokovala LibreOffice a některé další programy / povolím domácí nebo pracovní (privátní) sítě.  Tabulka zmizí a LibreOffice 3.5.2 se kousnou v úvodní tabulce s touto hláškou ,, Povolit: Dánský slovník pro kontrolu pravopisu, dělení slov a slovník synonym,,. Program se neotevře!
     Několikrát jsem je odinstaloval a opět nainstaloval. Provedl jsem i opravu instalace a zapnul Dánský slovník výsledek je stále stejný. Nevím si rady. Nemáte někdo nějakou radu co mám udělat? Moc děkuji. Michal



 a já nevím co s tím mám udělat.


Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


benži

  • Host
Re:Nejdou LibreOffice 3.5.2
« Odpověď #1 kdy: 26. 04. 2012, 12:27:09 »
Zcela odinstaluj a nainstaluj odtud-
http://www.windows7download.com/win7-libreoffice/zsneqhhw.html
Uvidíme.


Michal

  • Host
Re:Nejdou LibreOffice 3.5.2
« Odpověď #2 kdy: 26. 04. 2012, 13:19:21 »

Zdravím.
Odinstalováno a znova nainstalováno ze zadané adresy. Výsledek je stejný jenom se neozval Firewall. Při zapnutí programu to opět zůstane u ,,Povolit: Dánský...,,
K odinstalaci používám Your  Uninstaller!
Michal


benži

  • Host
Re:Nejdou LibreOffice 3.5.2
« Odpověď #3 kdy: 26. 04. 2012, 14:05:45 »
Možnost-


 Ve win7 musí být povoleno sdílení pro neověřené uživatele.
Nejlépe se vše spravuje přes konzoli správce počítače : Buď pravé tl. myši na Tento počítač(né jeho zástupce) -> Spravovat
Nebo : Start -> Ovládací panely -> Nástroje pro správu -> Správa počítače -> Místní uživatelé a skupiny -> Uživatelé


Michal

  • Host
Re:Nejdou LibreOffice 3.5.2
« Odpověď #4 kdy: 26. 04. 2012, 15:08:26 »
Benži prosím nemohu to najít.
Pod pravým tl. myši  nemám Tento počítač, mám tam jen (Zobrazit, seřadit podle, aktualizovat, ovládací panely NVIDIA, nový, rozlišení obrazovky, miniaplikace a přizpůsobit)
Nebo : Start -> Ovládací panely -> nemohu najít mám jen:
Systém a zabezpečení
Síť a internet
Hardware a zvuk
Programy
Uživatelské účty a zabezpečení
Vzhled a přizpůsobení
Hodiny, jazyk a  oblast
Usnadnění přístupu

kudy tudy?

 Nástroje pro správu -> Správa počítače -> Místní uživatelé a skupiny -> Uživatelé
Děkuji M.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Michal

  • Host
Re:Nejdou LibreOffice 3.5.2
« Odpověď #5 kdy: 27. 04. 2012, 00:36:12 »
Zdravím Benži,
večer jsem zkusil instalovat postupně všechny verze  LibreOffice 3.3 -  LibreOffice 3.5.2. Všechny verze do verze 3.4.6. včetně jsou funkční a od verze LibreOffice  3.5.0. -  LibreOffice 3.5.2 se neotevřou a hláška je stejná. Děkuji předem za pomoc. M.


benži

  • Host
Re:Nejdou LibreOffice 3.5.2
« Odpověď #6 kdy: 27. 04. 2012, 09:17:39 »
Tak nějak nevím o co jde.
Tak prostě používej verzi 3.4.6,která je jak říkáš funkční.
Mezi touto a 3.5.2-jsou rozdíly minimální.



Michal

  • Host
Re:Nejdou LibreOffice 3.5.2
« Odpověď #7 kdy: 27. 04. 2012, 09:51:51 »
Zdravím Benži,
potřeboval jsem něco napsat a tak jsem to zkoušel až jsem rozchodil 3.4.6.. Mám ji již také nainstalovanou. Díky za pomoc.
Přesto bych byl rád kdyby jsi dokončil myšlenku ,, Ve win7 musí být povoleno sdílení pro neověřené uživatele.,, Stačí jen nasměrovat a ostatní nastuduji v nápovědě. Přeji pěkný den. Michal


benži

  • Host


Michal

  • Host
Re:Nejdou LibreOffice 3.5.2
« Odpověď #9 kdy: 27. 04. 2012, 10:44:23 »
Díky.