Autor Téma: změna data u videosouboru  (Přečteno 3726 krát)

marek

  • Host
změna data u videosouboru
« kdy: 24. 02. 2011, 16:50:25 »
hledám prográmek na změnu data vytvoření u videosoborů, používám ZPS 12, a ten umí měnit datum vytvoření jen u fotek, ale nikoliv u videí, i když pocházejí ze stejného fotoaparátu (a občas je špatné datum nastaveno) - nevíte o něčem? děkuji,

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr

  • Host
Re:změna data u videosouboru
« Odpověď #1 kdy: 27. 12. 2011, 04:09:02 »
Ahoj,
jestli ti dobře rozumím, že se ti jedná o změny údajů běžně publikovaných na př. v "průzkumníku, dříve taky správci souborů" (nikoliv kdesi v samotném videu - do toho nevidím), tak ti na 100% vyhoví prgm TOTAL COMANDER 7.03. Bez toho, že bych mu chtěl dělat reklamu, tak je to prgm 100% O.K. a hodí se na mnohem, mnohem víc než jen co požaduješ.
Kontakty - zdroje:
a) Slunečnice
b) JIMAZ s.r.o., Heřmanova 37, 170 00 P7
+420 233 372 301
http//www.jimaz.cz/
E-mail: jimaz@jimaz.cz
Bay, P.


marek

  • Host
Re:změna data u videosouboru
« Odpověď #2 kdy: 12. 01. 2012, 22:50:22 »
Děkuji za radu, Total comander jsem vyzkoušel (v 6.53), podařilo se mi změnit "datum změny", nikoliv "datum vytvoření". Můj problém je, že když s fotkami přetahuji z foťáku i videa, tak se jako datum vytvoření u videa zobrazuje datum přetažení do PC a nikoliv datum nafilmování, takže se mi videa neřadí chronologicky mezi fotky, ale až na konci, což mi naprosto nevyhovuje. (jako datum nafilmování se mi ukazuje "datum změny", jenže to na řazení "dle vyfotografování/vytvoření" nemá vliv). Potřeboval bych u videosouboru tedy změnit to "datum vytvoření" - nevím, jestli to umí ten novější TC? (ale spíš asi ne). m.