Autor Téma: Špatné zobrazení obrázků alb písní v mobilu! Nechápu!!! Jde to napravit?  (Přečteno 26121 krát)

neli13

  • Host
Ahoj. Mám HTC INCREDIBLE S s Google Android. Ale to by asi mělo být jedno. Stalo se mně to poslední dobou aj u HTC TOUCH HD. Vložím si do mobilu písničky. Skoro každá má svůj obrázek - tedy obrázek toho alba nebo tak. Dejme tomu že mám 3 složky. Osmdesátky, Oblíbené songy a Vánoční. Když tam dám Osmdesátky a Vánoční, vše je OK. Každá písnička má svůj vlastní obrázek a je to OK. Pak tam dám OBLÍBENÉ. A najednou většina z nich má obrázek nějakýho alba, který se snad ani nevztahuje (nebo o tom nevim) k nějaký písničce z toho OBLÍBENÉ. Prostě se to nakopíruje k většině. Když to pak smažu, tedy složku OBLÍBENÉ, pořád obrázky jednoho alba a u většiny písniček je. Musím smazat všechny songy. Čím to je? Kde dělám chybu? Je vadnej nějakej soubor nebo jak?

Moc díky za rady. Dělo se mně to aj u HTC TOUCH HD a není to přehrávačem, u každýho se to děje.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Vlož písničkyze složky "Oblíbené" do Windows Media Playeru a zvol volbu "Načítat informace z internetu" a sám poznáš, jestli máš správné obrázky k písničkám.
Možná, že telefon neumí zpracovat mezery v textu. Můžeš změnit "Oblíbené songy" na "Oblíbené_songy".
Více informací = rychlejší odpověď