Autor Téma: Nemůžu se přihlásit  (Přečteno 4094 krát)

Los

  • Host
Nemůžu se přihlásit
« kdy: 04. 12. 2011, 22:04:05 »
Mám problém změnil sem něco v regeditu v XP aby mě jel superbar bylo to něco v HKEY CURRENT USER  a teď nevím co to bylo a měl sem to upravit na 56 a mělo to 255 a musel sem restartovat PC tak sem to udělal pak napsal heslo a asi pul hodiny mě to píše přihlašování a nejde mě přihlásít mám jen jeden profi nevím co vůbec dělat

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


podzim

  • Host
Re:Nemůžu se přihlásit
« Odpověď #1 kdy: 04. 12. 2011, 22:37:04 »
zálohoval sis to před tím než si se v tom začal hrabat ?  :)


Los

  • Host
Re:Nemůžu se přihlásit
« Odpověď #2 kdy: 04. 12. 2011, 22:48:27 »
Ne co má tedy dělat?


mato021

  • Host
Re:Nemůžu se přihlásit
« Odpověď #3 kdy: 05. 12. 2011, 01:41:52 »
zkus obnovit poslední funkční konfiguraci - před startem systému stiskni F8 a vyber příslušnou možnost. Nebo použij opravu z instalačního CD.


Los

  • Host
Re:Nemůžu se přihlásit
« Odpověď #4 kdy: 05. 12. 2011, 17:13:17 »
S tím F8 sem to udělal a udělal bod obnovení v safe modu a přihlásím se mám tam jen tapetu bez ikon jen čistá plocha jakoby to bylo seklý v registru sem to upravil zpět jak to má být nepomohlo co mám dělat?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


titanic

  • Host
Re:Nemůžu se přihlásit
« Odpověď #5 kdy: 05. 12. 2011, 18:47:43 »
Zkus udelat obnoveni systemu k datu kdy pc fungovalo normalně    start--- vsechny prog.--příslušenství---sys.nastroje--obnoveni systemu  ale podle tveho zasahu bych to tipoval na preinstal   ale zkus nejdrive to obnoveni systemu  treba se tvuj zasah povede opravit. Zbytecne se v tom nemas hrabat kdyz to neni nutne


Los

  • Host
Re:Nemůžu se přihlásit
« Odpověď #6 kdy: 05. 12. 2011, 20:36:24 »
I obnovení systému sem udělal přihlásím se a mám jenom plochu s tapetou žádné ikony nic jenom hola plocha a příjde mě mě to seklý co má zkusit ještě?


kallell

  • Host
Re:Nemůžu se přihlásit
« Odpověď #7 kdy: 06. 12. 2011, 00:11:28 »
Tak nejdřív-nes... se do regeditu! Tam co pos.. je problém.Moje odpověď je nainstaluj si znovu Win.Nahraj ovladače,...Příkazový řádek a zadání regedit už nikdy nepoužívej.Já vim jak z toho,ale to bys musel být soused,takhle nee,to je na dlouho a body obnovení v tomhle nepomáhají,celkem jsou na h...Hodně štěstí při nový instalaci! Bojíš se o data? Nainstaluj si novej soft do novýho oddílu(vytvoříš při istalaci) A v TC si otevři boot.ini a smaž původní  win boot loader;)Jen rada


benži

  • Host
Re:Nemůžu se přihlásit
« Odpověď #8 kdy: 06. 12. 2011, 07:36:25 »
Tak,tak--Wikipedie:. Nesprávný zásah do registrů může způsobit poškození registru a fatální důsledky pro funkčnost samotných Windows!