Autor Téma: Windows 7 a změněné písmo prosím o pomoc!  (Přečteno 18413 krát)

Žiko

  • Host
Re: Windows 7 a změněné písmo prosím o pomoc!
« Odpověď #15 kdy: 18. 11. 2011, 18:54:04 »
Tak sem to udělal vytovořil tak jak to mám změnit zpět?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Kočys

  • Host
Re: Windows 7 a změněné písmo prosím o pomoc!
« Odpověď #16 kdy: 19. 11. 2011, 12:04:48 »
Prosím o radu  :-[


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re: Windows 7 a změněné písmo prosím o pomoc!
« Odpověď #17 kdy: 19. 11. 2011, 13:38:00 »
Anonymním a pod různými přezdívkami, bez vložení náhledového obrázku již neradím !!
Zažádej si o placenou pomoc na http://nejdeto.cz a máš za 10 minut po problému.
Více informací = rychlejší odpověď


lukáš

  • Host
Re:Windows 7 a změněné písmo prosím o pomoc!
« Odpověď #18 kdy: 23. 12. 2012, 23:57:07 »
Zdravím, mám stejný problém jako žiko- navíc v stromu,který popsal benži nemám koncovou složku (/FONTS). Vůbec tam prostě není. Tudíž nejspíš neotevřu ani žádný seznam, na jehož položky bych mohl klikat pravým atd...nicméně k tomuto tématu, nepomůže stáhnout komplet nové fonty a pouze je ve windows/fonts překopírovat? pár takových rad už jsem našel, ale bojím se, aby to nemělo nějaký fatální vliv na všechno, nerad bych reinstal OS.

Jinak - mám win 7 home premium 64bit a tenhle fatal se mi stal po odinstalaci jakési hry pomocí ccleaneru a následném vyčištění a "opravení" problémů v registrech. Zálohu samozřejmě nemám, čehož dnes poprvé lituji.

Pokud už je téma irelevantní(120 dní bez odezvy), omlouvám se za spam.


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:Windows 7 a změněné písmo prosím o pomoc!
« Odpověď #19 kdy: 24. 12. 2012, 02:13:29 »
Tak si ten klíč v registru vytvořte a pak pokračujte jak výše @benži.
Více informací = rychlejší odpověď

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


lukáš

  • Host
Re:Windows 7 a změněné písmo prosím o pomoc!
« Odpověď #20 kdy: 24. 12. 2012, 03:14:56 »
Tak jsem si stáhl balík original windows font, rozbalil do složky - ctrl a - ctrl c - a přepl se do složky Windows/Fonts, tam ctrl v a hned
 se rozběhla instalačka, odkývnul jsem nahradit stávající soubory. Ta zatracená kurzíva i tučné písmo zmizely a vše se zdálo ok, ale celkem
mě znepokojilo, když jsem dorazil na toto forum a zjistil, že se mi již nezobrazují obrázky přispěvatelů ani jejich jména(místo toho poze host)
s vyjimkou moderátora. Navíc jsem delší dobu hledal než jsem našel, kde se přepnu na stranu 2 a to místo je bez čísel a "klikací" plocha miniaturní.

Tak jsem se vrátil zpět k tomu, co psal benži. Musím říct, že sice napsal, jak to má vypadat, ale nevím, jak toho dosáhnout. Nakonec jsem žádné
nové řetězce netvořil, pouze jsem klikl pravým na název písma,přejmenovat,změnit, aby to vypadalo tak, jak píše benži. Samozřejmě jsem přejmenovával
pouze - příklad: 7 typů písma verdana (verdana bold,bold italic,kurzíva aj...) vybral jsem verdana obyčejné(mělo hodnotu verdana_1.tff) a přejmenoval na
 verdana a změnil hodnotu na verdana.tff.    Šlo to jednoduše přepsat a nějak se mi nechce věřit, že to má na něco vliv, nadruhou stranu o registrech nevím zhola nic
takže asi budu jen doufat.

Výsledek? asi takový, že písmo a vše okolo mám ok, ale toto forum se mi prostě zobrazuje jinak a hůře......narazím-li na další takové fórum, asi to raději přeinstaluji
místo x hodinových hledání na googlu a téměř bez výsledku. Téměř - písmo opravené.

Pane moderátor, vy náhodou nevíte, čímto, že se mi to tu nekorektně zobrazí? zkoušel jsem i jiná fóra a nikde se mi nezobrazí od koho je příspěvek.


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:Windows 7 a změněné písmo prosím o pomoc!
« Odpověď #21 kdy: 24. 12. 2012, 07:55:50 »
"host"se zobrazuje u neregistrovaných přispěvatelů a neregistrovaný uživatel nevidí kontakty ... atd.
Do emailu jsem vám zaslal registrační soubor.
Stačí 2x poklepat,potvrdit zápis do registru,restartovat PC.
« Poslední změna: 25. 12. 2012, 09:26:17 od Daniel Tengler »
Více informací = rychlejší odpověď


lukáš

  • Host
Re:Windows 7 a změněné písmo prosím o pomoc!
« Odpověď #22 kdy: 25. 12. 2012, 17:07:59 »
výborně, vše je vyřešeno a ok, fonty pracují, obrázky se načítají, jedna radost :) děkuji moc