Autor Téma: Plnění kazet inkoustové tiskárny HP DeskJet 2135  (Přečteno 24990 krát)

Čenda

  • Host
Plnění kazet inkoustové tiskárny HP DeskJet 2135
« kdy: 02. 12. 2016, 00:02:40 »
Často tisknu na ink. tiskárně HP DeskJet 2135 kde mi kazety vydrží tak jeden měsíc. Koupení černé a tříbarevné kazety představuje výdaj přes 600 Kč., což je pro důchodce dost velká částka, když po zaplacení nájmu zůstane necelých 4 tisíce. Našel jsem na IT možnost koupit  barvy k naplnění kazet určené přímo pro tuto tiskárnu, ale po naplnění mi softwar oznámil, že kazety jsou chráněny proti neoprávněnému plnění a nadále se jeví jako prázdné a netisknou. Ví někdo jak tuto blokaci odstranit? "Odborníci" mi doporučují jen koupit nové kazety. Bodejť - jde jim o kšeft.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Josef

  • Host
Re:Plnění kazet inkoustové tiskárny HP DeskJet 2135
« Odpověď #1 kdy: 08. 12. 2016, 19:06:26 »
Najdou se i levnější, třeba http://www.inkoust-toner.cz/1447-hp-deskjet-ia-2135-barvy
Nikdy bych si nekoupi tiskárnu, která vyžaduje jeden toner s 3 barvičkami. Při tisku černé, si tiskárna do černé barvy přimíchává většinou žlutou, a tak nejdříve dojde žlutá a pak se musí koupit celá kazeta nová.
Když už tak tiskneš tím nejdražším způsobem, (laserové tiskárny jsou dražší při nákupu, ale provoz levnější), tak si kup nejnovější tiskárny Epson, třeba L805. Barevný tisk je u těchto tiskáren nejlevnější ze všech "bublinkových" tiskáren.