Autor Téma: Hudebni prehravac  (Přečteno 9253 krát)

wenda

• Host
Re: Hudebni prehravac
« Odpověď #15 kdy: 13. 10. 2011, 07:29:21 »
Diky moc!!!! Kudy budu chodit, tudy budu chvalit!!!!
Opravdu naprosto super... !!
Udelane prehledne, jednoduche ovladani-na jezdeni idealni:)

Trosku me mrzi ta diskuze, kterou jsem rozpoutal.
To jsem opravdu nemel v umyslu.

Jeste jednou diky moc!!! V.

Reklama

• Stálý člen

Lucy

• Host
« Odpověď #16 kdy: 13. 10. 2011, 07:52:51 »
Jaká reklama? Co to tady plácáš.
Já se snažím pomáhat a to dost. Pokud věříš i nějakému doplňku ve Firefoxu, tak to je jiná.
Takže, pokud nechceš používat moje aplkace, tak si je nestahuj nebo na  ně napiš recenze.
WOT je právě pro takové rejpaly jako jsi ty a Lucy. Najedu na nějakou stránku a odklikám nedůvěryhodnost. Pokud není stránka ještě hodnocena, zobrazí se jako nevhodná, nebezpečná .....
Raději se stáhni do jiného fóra a nech nás s Wendym dokončit diskuzi a pomoc.
Ještě mi napiš, kde se nastaví velké číslice pro odpočet ve tvém odkazu co jsi sem plácnul.

@ sw4all
 Tak tohle si od tebe vyprošuji a čekám adekvátní reakci (ne invektivy z tvé strany, jak jž začíná být u tebe zvykem).
Jinak - autoři předchozích příspěvkú týkající se skryté reklamy mají pravdu. Je to fakt na kterém nic nezměníš. Stačí si pozorně pročíst celou diskuzi. Na jedné strane jakože nezištná pomoc, na druhé straně skrytá reklama na tvúj (komerční) produkt. Je to záměr nebo jsi takovej ňouma a neuvědomil sis to. Doufám, že se do budoucna takových chyb vyvaruješ aby jsi předešel možným (i právním) problémúm.
 Jo, a kolik je celková kapacita tvých privátních HDD?

dot

• Host
« Odpověď #17 kdy: 13. 10. 2011, 08:07:29 »
.....
Raději se stáhni do jiného fóra a nech nás s Wendym dokončit diskuzi a pomoc.
Ještě mi napiš, kde se nastaví velké číslice pro odpočet ve tvém odkazu co jsi sem plácnul.

Tohle je už trochu přisilný kafe...
Tohle jste si měli s Wendym vyřídit přes privátní maily. sw4all trochu se sklidni a drž se více při zemi, aby ten případný pád tolik nebolěl.

Daniel Tengler

• Profík
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
« Odpověď #18 kdy: 13. 10. 2011, 08:36:27 »
To: @Lucy
Tentokrát jsem se pobavil já  :)
Čekáš adekvátní reakci? Začni i radit, jestli víč co to je.
sw4all.cz HDD < Lucy HDD
Jak jsem psal, moderátoři mají plné právo příspěvky odstranit, upravit. Stačí jim to nahlásit a oni sami rozhodnou zdali nejde o porušení pravidel fóra. Proto doplňuji k příspěvku  « Odpověď #6 kdy: 12. 10. 2011, 17:03:40 » "komerční sdělení"

To: @dot
Že bych se měl obávat zablokování účtu? Není zde jediný důvod.
V jiném tématu zde na fóru jsem nabízel kontaktování a řešení přes formulář zde na slunečnici.

Pro oba:
Právních důsledků se nebojím a klidně ponesu riziko. Hranice mi jsou známy. Bohužel jsou zde možné průtahy mezi českou a anglickou justicí.
Radit budu i nadále a popř. nabízet pomoc v podobě aplikace na míru.
Zatím
Více informací = rychlejší odpověď

dot

• Host
« Odpověď #19 kdy: 13. 10. 2011, 09:43:17 »

Že bych se měl obávat zablokování účtu? Není zde jediný důvod.
V jiném tématu zde na fóru jsem nabízel kontaktování a řešení přes formulář zde na slunečnici.

Tohle je už trochu přisilný kafe...
Tohle jste si měli s Wendym vyřídit přes privátní maily. sw4all trochu se sklidni a drž se více při zemi, aby ten případný pád tolik nebolěl.

O zablokování účtu jsem se nikde nezmínil. Ale zřejmě máš s tím už skušenosti.

A proč si to nenabídl taky v tomhle tématu?

Reklama

• Stálý člen